Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā izvēlēties veidu lopbarības mašīnu?

Nov 15, 2016

Barības Machineryand iekārtu granulācijas attiecas ne tikai uz mājlopu un mājputnu barības, bet arī vairāk piemērots ūdens un īpašu barību. Sakarā ar barības izejvielām un dažādiem komponentiem, gatavā produktā granulating iekārtu veiktspēju, parametru struktūru, kā arī dažādas prasības atkarībā no šķirnes. Granulācijas procesi parasti ir aprīkoti ar granulācijas, dzesēšanas, sasmalcināts un šķirošanas iekārtas, daži ir aprīkots arī ar eļļas krāsu sistēmu.


Tātad, es jūs iepazīstināt padeves iekārtu un aprīkojuma izvēle:

1. izmantojot barības mašīnas granulator ar diviem tipiem. Gredzena die ir vairāk piemērots rupjās lopbarības granulating, tāpēc tikai zvana die granulēšanas iekārtas, lai ilustrētu. Sakarā ar darba principu gredzenu die pelleter lielā mērā identiskas, darbības novērtēšanai, galvenokārt no struktūru dizaina izvēle ir saprātīga, ekspluatācijas ērtībai, struktūras parametrus, pārstrādes līdzekļiem un ražošanas līmeni, daļu materiālu klāsta iegādāties kanālus un kontroles funkciju un tā tālāk vairāki aspekti, kas jāapsver.

2 barības mašīnas dzesētājs ir granulating produkts var uzturēt labus glabāšanas darbību, ir neaizstājams procedūra pēc granulācijas.

3, Ripening ir, lai uzlabotu barības gelatinization pakāpi un uzlabot procesu barības koncentrātu ūdens pretestību. Turklāt tas var uzlabot granulācijas īpašības un ēšanas kvalitāti.

4, drupinātājs Series saspiest var ietaupīt elektroenerģijas patēriņš, uzlabot gremošanu un absorbcijas likme mājlopiem un mājputniem. Granulator, gandrīz visi veltņa sabruka, savas darbības galvenokārt caur mašīnu struktūru racionalitāte, struktūras parametrus, procesa parametrus pakāpes apstrādi, lai novērtētu. Liels veltņa diametrs un spiediens, viegli pārtraukuma.

5. Grading siets sasmalcinātā materiāla pēc klasifikācijas noņemiet barošanas efektu, lai sasniegtu labāko barošana daļa, lai nodrošinātu to, ka materiāls ir tīra mazu daļiņu pulveris. Esošās klasifikācijas siets galveno vibrācijas šķirošanas siets, rotācijas vibrācijas sietu, kas abi efektu var panākt labāku. Šķirošanas vibrācijas sietu atbilstoši materiālu īpašības, plūsma būtu regulēt amplitūdas siets ķermeņa, lai sasniegtu vislabākos rezultātus.

6, tas ir ļoti līdzīgs plūsmu mašīnas darba principu un plūsmu mašīnas darba princips ir ļoti līdzīga darba principu presēt, kas ir galvenokārt atšķirība struktūras parametrus un procesa parametrus.