Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā izvēlēties tērauda Silo

Feb 22, 2017

Pirmkārt, izvēloties materiālu spirālveida bunkuru : parasti mēs izvēlētos kopējo tipa tērauda un nodrošina biezumu tērauda nedrīkst pārsniegt slodzi uzstādot mašīna. Par silo sienu, mēs parasti izvēlieties cinkota tērauda plāksni, lai izpildītu prasību par anti-korozijas, tāpēc cinkotas slānis kļūst par galveno prasība tērauda tvertnes, kas pieņem lēmumu ietekmēt cinkota tērauda tvertņu mūžs.

Otrkārt, izvēloties silo tips: Šobrīd populārais bunkurā veidu, tostarp Lipp bunkurā un pieskrūvē bunkurā. Lipp silo nozīmē spirālveida bunkurā, kurā tērauda tvertņu ir šādas priekšrocības: coiling un nokošana karsto cinkota tērauda plāksni, lai veidotu formu, labu hermētiskumu, laba ventilācija, liela jauda, utt jāpieskrūvē skābbarības arī ir tā priekšrocības: viegli nomainīt palīgdarbības daļa, viegli pārvadāt, utt

Treškārt, silo apakšā atlasīšana: No silo apakšējā skatījumā silo tiek sadalīta plakandibena tvertnes un tvertnes apakšā silo.Flat Apakšējā tvertnē ir piemērots liela diametra silo, un ir aprīkots ar tīrīšanas mašīnu, viegli uzstādīt un zemas izmaksas. Hopper dibens silo ir vairāk ko izmanto graudu bunkura pildīt graudus, un bunkurs ir sadalīta visa tērauds Hopper, half-tērauda tvertni, betona tipa piltuvē.