Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā padarīt kukurūzas stublāji granulas

Nov 03, 2016

Granulu krāsns lietotāji var ietaupīt naudu, veicot to pašu granulu degvielas. Granulu degvielas var izgatavot no jebkura bioloģiskās lauksaimniecības biomasas, tostarp kukurūzas stublāji.
Jo kukurūzas stublāji ir blakusprodukts kukurūzas kultūrām un parasti netiek izmantota pēc kukurūzu novāc, makingcorn kātu ekstrakta koncentrāta fuelis vides draudzīgu risinājumu par motordegvielu. Ieguldot iekārtas, kas vajadzīgas, lai veiktu granulu degvielas var būt rentabla opciju atkarībā no tā, cik daudz jums ir nepieciešams granulu degvielas.


Instrukcijas

1. laist putekļu maskas, aizsargbrilles un cimdi. Ieslēdziet jūsuāmuru millun vieta lielu trauku zem izplūdes renei. Kaltētas cornstalks vienu vienlaikus iestrādāti piltuve āmuru mill. Tas pārtrauks mašīnu sasmalcinātus masas. Kad esat pabeidzis apstrādes stiebri, izslēdziet āmuru mill.

2. pievienot ūdeni no aerosolu pudeles, ja nepieciešams mitrināt sasmalcinātas kukurūzas stublāji. Jums vajadzētu pievienot pietiekami daudz ūdens, tāpēc, ka granulas ir spīdīga un grūti. Ja nav pietiekami daudz mitruma, sasmalcinātus stublāji būs netiek padots ar skrošu dzirnavas pareizi. Ja tur ir pārāk daudz mitruma, ne granulas būs iznācis.

3. nodot citu lielo konteineru izvešanas izpletnis yourpellet milland pagrieziena uz dzirnavām. Uzgaidiet, līdz tas warms augšu uz pareizā temperatūra. Ja nav karstā pietiekami dzirnavām, mitruma kļūs ne tvaika. Steam ir nepieciešams sadalīt dabas lignīnu saturu sasmalcinātus stublāji, kas darbojas kā par granulu saistvielas.

4. iestrādāti sasmalcinātas kukurūzas stublāji piltuve pellet Mill saujas vai mazu shovelfuls. Pēc dažām sekundēm ar skrošu dzirnavas preses kukurūzas stublāji vērā granulas un izņemt tos no izpletnis.

5. apkopot visus granulu iepakojumā un ļauj atdzist. Tos varētu ierakstīt, tad granulu krāsns vai uzglabāt tos noslēgtos maisos dienā tos saglabāt aizzīmogotos maisiņos, sausā vietā līdz brīdim, kad tie jums ir nepieciešami.


Padomi andamp; Brīdinājumi

Padarīt jūsu granulu krāsns granulas var izmantot zāģskaidas, pārstrādāta laikrakstos un nevēlamo e-pastu, mauriņu izgriezumus, lapām un citu organisko vielu. Sadriskāt kukurūzas stublāji un veikt ārpus granulas. Mašīna darbojas uz gāzi vai dīzeļdegvielu un generatesexhaust izgarojumus. Arī putekļu uzkrāšanos slēgtā zonā var combust. Vienmēr valkā drošības rīku, lai veiktu granulas.