Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā pagarināt Pellet Die darba dzīvē

Sep 26, 2016

Izejvielas ir novadīt saspiešanas kamerā, kur koncentrāta ruļļos preses/rullis izejvielas ar maziem caurumiņiem,granulu mirst. Iekšpusē granulētas die. Optimālu die apvieno augsta izturība pret noberšanos, lūzumu un koroziju ar maksimālu produktivitāti. Nomirst parasti klasificē kā augsta vai nerūsējoša tērauda hroma sakausējuma.
Tur ir daudz mainīgo, kas granulu die efektīvu dzīvē var būt daļa. Daži no šiem mainīgajiem ir izskaidroti zemāk:

Izejvielu īpašības:dažādi materiāli, kas pārstrādāti granulas var ietekmēt dzīvi mirst. Šķiedras un kvarca / smilšu saturu barības sastāvdaļas būtu ātrāk nolietojas koncentrāta die. Tomēr tauku Feed palīdz rīkoties kā smērviela. Barības formulas, kas satur 1,5-2 % tauku būtu palaist vienmērīgāku un ir mazāk abrazīviem.
Misu daļiņu lielums:Labāka zemes misu ar mazāku daļiņu izmērs ir mazāk abrazīviem koncentrāta die.
Preses kontroli:Uzņēmējam vajadzētu regulāri pārbaudīt nodilumu deflektori un skrāpji un arī ruļļa korekcijas valsts: lai nepieļautu nevienmērīgu nodilumu mirst un līdz ar to neefektīva granulas.
Dies ir galvenie elementi, kas veido granulas, tādēļ to pareizi lietošanu un uzturēšanu nevar tikai nodrošināt kvalitatīvas biomasas granulu, bet arī saglabāt noteiktas naudas summas par pirkt jaunas mašīnas daļām. Lai pagarinātu darba dzīvē un veltņa nomirst, ir vairāki aspekti, mēs varētu pievērst uzmanību.
Pirmkārt, berze starp veltni un mirst arī saīsinātu darbmūžu, pārliecinieties, ka veltņi pareizi koriģēta: minimālais attālums no die jābūt 0,2-0,3 mm. Veltņu nepareizs iestatījums var izraisīt kontaktu starp veltņiem un mirst. Otrkārt, jauno die nepieciešama iebraukšana. Sākt jaunu nomirst progresīvā veidā, vismaz pirmo 20-40 minūtes, lai viņus lēnām sasilst. Kad ražošana ir pabeigta, pārtrauciet die pēc darbojas auzas vai kukurūzu. Treškārt, kodīgas materiāla saīsinot darba dzīves veltņiem un mirst. Pēc apdares katram ražošanas, ekspluatācijas personālam ir jātīra mirst un rullīšu laikā, pretējā gadījumā atlikušās materiāls būs degradēt darba efektivitāti. Visbeidzot, veikt piesardzības pasākumus: ja melno metālu piemaisījumu, ievadietskrošu dzirnavas, dzīve būtu koncentrāta dies samazina dramitically. Tas ir ļoti svarīgi, ka ir pietiekami pasākumi, lai nodrošinātu bez piemaisījumiem un barībā esošo ārvalstu daļiņu sajauc.
Papildus šiem faktoriem, tas ir ļoti nepieciešams bieži pārbaudīt darba stāvoklim, koncentrātu Mill. Ja kaut kas nav kārtībā, piemēram, savāds troksnis, tad mašīna ir jāpārtrauc vienlaikus cenšas saprast problēmu.