Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā uzlabot produkcijas Pellet Mill

Sep 19, 2016

Pellet mill, pazīstams arī kā granulu presē, ir tāda veida mašīnu vai preses, kas izmantota, lai veidotu granulas no pulverveida materiālu. Mēs varam izmantot to, lai nospiediet koksnes granulām vai barības granulas. Izlaidi un mehāniska darbība ir cieši saistīta ar mūsu labā. Tad kā mēs varam uzlabot produkcijas pellet Mill?

Pirmkārt, izvēlēties piemērotu modeli. Pastāv daudzi veidi, skrošu dzirnavas. To modeļus, parametrus un programmas ir atšķirīgas, tāpēc mums vispirms vajadzētu noteikt, kādi mēs apstrādājam, kad mēs pērkam skrošu dzirnavas granulas. Pēc tam izvēlieties piemērotu koncentrāta dzirnavas, tieši mums. Piemēram,gredzenu mirst skrošu dzirnavasir ekonomisks, viegli strādāt, ērts un aizņem nelielu atstarpi, tādēļ tas lielā mērā piemērots maza un vidēja lieluma saimniecības.

Otrkārt, pilnīgi sagatavot un organizēt saprātīgu darba laiku. Pirms pārstrādes, mums vajadzētu padarīt slīpēšanas-ar die pamatoti un pacietīgi, izmantojot kviešu kliju maisījuma, Skaida naftas smiltis un mašīnu, vismaz pusstundu. Lai uzlabotu produkciju, daži cilvēki pagarināt darbalaikus, noved pie pārslodzes pellet Mill. Granulu mašīnu var #39; t saņemt kapitālais remonts, Ieeļļošana vai dzesēšanas savlaicīgi, tad lieljaudas skrošu dzirnavas nav garantēta.

Treškārt, izvēlieties sākotnējo daļu vai nomirst, atbilst kvalitātes standartiem un uztur mirst laikā. Die ir sirds skrošu dzirnavas un tās kvalitāte ir svarīga skrošu dzirnavas. Atstarpe starp spiediena rullīšu un mirst, ir jābūt piemērotiem un nevar būt pārāk liela vai pārāk maza. Pārāk liela, rezultāts ir zems un granulu blīvums ir slikts; pārāk mazs, mašīna nodilst slikti, saīsinot darba dzīves mirst. Pelletizing apstrādes laikā pievienojot dažas naftas izejvielām var palielināt produkciju un samazināt berze. Pēc pārstrādes, die uzturēšana var palīdzēt samazināt enerģijas patēriņu un uzlabotu produkciju.
profesionālu piegādātājs ar skrošu dzirnavas, Allance mašīnu vienmēr piedāvā jaunākās ziņas, pirmās klases aprīkojumu un pēc pārdošanas pakalpojumus.