Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā identificēt labākās zivju barības granulas

Aug 19, 2016

Ir ļoti svarīgi, lai akvakultūras zivju barības koncentrātu. Zivju barības koncentrātu ir augstāka uztura, stabilu sniegumu, un tā var peldēt ūdenī uz ilgu laiku bez ūdens piesārņojumu. Whatand #39; s vairāk, tas ir viegli sagremot un absorbēt zivis. Tātad tai piemīt lieliska reputācija starp zivju audzētāji.

Ja mēs izvēlamies, zivju barības koncentrātu, weand #39; d labāk ievērot šos trīs punktus.
Pirmkārt, lai nodrošinātu zivju strauji pieaugt, barības uztura koncentrātu pilnīgi jāatbilst zivju nepieciešamību.

Otrkārt, mums jāpievērš uzmanība drošībai. Proti, mums vajadzētu pārbaudīt, vai zivju barības granulas pievienot kaitīgas piedevas vai ne. Vai citādi, zivis ir neglīts ķermeņa formas un pat nopietni ietekmēt mūsu veselību.

Treškārt, izmaksu veiktspējas, ja zivju kvalitātes barības granulas ir tas pats; mums vajadzētu salīdzināt cenas no tiem. Gluži pretēji, mums vajadzētu salīdzināt kvalitāti.

Jāpievērš uzmanība, kad barot zivis

Pirmkārt, tāpēc, ka zivju mitruma barības koncentrātu ir 12 % ~ 14 %, ja granulēšanas, tāpēc barības koncentrātu nebūtu ieteicams saglabāt ilgu laiku. Barības ekstrakta koncentrāta pelējumu un nokļūst mitrums, lai uztura vērtība zivju barības koncentrātu tiks samazināts, tas ir slikti audzēt zivis. Labākais veids ir, ka pēc tam, kad ražo zivju barības granulas, mēs barojamies. zivis uzreiz.

Otrkārt, mēs varam pievienot pareizu sāls barības granulas kad barot zivis; tas var nogalināt baktērijas un novērstu zivju kļūst slims.

Treškārt, zivju donand #39; t, kas ir vēderā, tāpēc barības granulas uzturēšanos zarnu trakta neilgu laiku, izraisa barības granulas ir zemu efektivitāti. Lai noteiktu bruto, mums vajadzētu palielināt barošanas reizes un samazinātu daudzumu barības granulas.

Uz priekšu, mēslot pamatoti. Kopējo zivju barības koncentrātu ir augstas lietošanas un tās var strauji pieaugt. Bet tauku ūdenī zivis, tās tikai ēst barības koncentrātu nepietiek, un ūdens ir gaisma, tāpēc mums vajadzētu mēslot ūdeni, lai uzlabotu uztura tauku ūdenī zivis.

Piektkārt, barības granulas diametrs jākoriģē ar fishand #39; aug. Kad zivis ir zīdainis, un ūdens temperatūra ir zema, aug lēnām, temperatūra diametrs būtu jākontrolē robežās divu milimetru. Ar ūdens temperatūra pieaug un zivju augšanu, barības granulas diametram vajadzētu būt 3-3.5 milimetru. Un vēlākā periodā barības granulas diametrs būtu 4-4,5 milimetru.