Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā samalt graudus vai dārzeņu dzīvnieku barībai

Oct 10, 2016

Arvien vairāk cilvēku domāt, ka radīt pašu dzīvnieku barības ir cienīgs mērķis, iemesls ir tāds, padarot savu lopu barības mazāk daudz dārgāka nekā iepirkuma tirdzniecības plūsmu un viņi var kontrolēt kvalitāti un sastāvdaļas. Patiesībā, ja jums ir apnicis komerciāli saražoto barību, kas, šķiet, trūkst ēdināšanas un aizdarīt ar ķimikālijām, padarot savu barības vienkārši daži graudu un dārzeņu arī uzlabo veselību un vitalitāti jūsu dzīvnieku. Mēs var sniegt dzīvnieku barības koncentrātu dzirnavu jums, tad aug savu barības notiek.grain_feed


Kā samalt graudus dzīvnieku barībai

* Vietas izvēle:Atlasiet piemērotu vietu, kur jūs plānojat ražot plūsmas. Tu un #39; re gonna ir, lai pielāgotu jūsu ģeogrāfiskajam reģionam atkarībā no dzīvnieku veida specifiku. Tajā pašā laikā, lai nodrošinātu to, ka izejvielu transportēšanas ērtībai, ūdens un elektroenerģijas vieglu pieejamību.
* Materiāli, kas nepieciešami:savākt žāvētu versiju izejvielu, piemēram, lucerna, kukurūzas, zirņi, kvieši, auzas un miežus. Atlasiet vai padarīt savu premikss vielas izgatavotas no sāls, krabju maltīti, linu sēklas un zivju miltu vai pārējām sastāvdaļām saskaņā ar dzīvniekiem tiek barošanu.
* Aprīkojuma izvēle:iegādātos ražošanas iekārtas - pellet mill. Iestatiet zvana mirst dzīvnieku barības skrošu dzirnavas, ja plānojat veikt lielu jaudu. Atlasīt un iestatīt plakanā elektriskā mirst barības koncentrātu mašīna, ja plānojat veikt daudz mazāk summas barību katru gadu. Mūsu uzņēmums specializējas dizaina un ražošanas barības koncentrātu dzirnavas, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums, ja jums ir kāds jautājums, un mēs varam pielāgot jums atbilstoši faktiskajai situācijai.

* Veicot barību:uzzināt, kādas sastāvdaļas un uzturs ir vispiemērotākais jūsu dzīvnieku audzēšanas, samaļ, izmantojot malšanas iekārtu sastāvdaļas, samaisa iegūtais pulvera maisījums ar šķidrās sastāvdaļas, piemēram, taukvielas, melase, tad granulu mašīnu izmantot izejvielas pārvērst granulas. Noma darbinieki palīdz ražošanas procesu strādājot masveida ražošanu var tas pats ja tu donandamp, rsquo; t, kas ir nepieciešams, lai saražotu daudzumu, daudz. Tāpat mums ir arī profesionāli tehnisko personālu var sniegt norādījumus.

* Krātuves un barošana:gatavo produkciju uzglabā vēsā, sausā vietā, kas ir viegli piekļūt barošanai. Eksperimentēt ar atšķirīgiem daudzumiem, līdz jūs sasniegsiet optimālais graudu apjomu. Kad mājās gatavotu barības patēriņš, vajadzētu ievērot jūsu animalsandamp; rsquo; uzvedību, lai nodrošinātu viņu veselībai un drošībai.