Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā tikt galā ar pulverveida materiālu, kas saspiesti ar granulu mašīnu?

Dec 06, 2016

Pastāv trīs iemesli pulverveida materiālu vai būtībā nav granulām, bet visi pulverveida materiālu ekstrakta koncentrātu, saspiežot ar granulu mašīnu. Tās ir kompresijas pakāpe, no pelējuma, mitruma satura materiālu un iekārtu testēšana.

Mitruma saturs, izejvielu
Mitruma saturs tiek uzskatīts par ir svarīgs faktors, lai nodrošinātu granulēšanas efektivitāti. Saskaņā ar ekspertu, #39; itand s svarīgi kontrolēt mitruma saturs pirms barošanas izejvielu piltuvē. Papildus iepriekš minētajam, mitruma saturs būtu vienota materiālu.

Pārāk liels vai pārāk mazs, mitruma izejvielas saturs var izraisīt pulverveida situāciju. Koncentrātu var veidoties ne ar liela izmēra pulverveida materiālu, ja mitruma saturs ir liela. Granulveida nogulsnes ir daudz nelielu naudas sodu, ja mitruma saturs ir maza. Saspiežot granulu mašīnu visatbilstošākais mitruma saturs ir aptuveni 15 %. Pamatojoties uz izejvielu jābūt noteiktu mitruma prasība.

Attiecībā uz iepriekš minēto iemeslu dēļ risināšanas metode ir vienkārša.
1. pārņemt laba materiāla mitruma saturam. Pievienot žāvēšanas process, kad materiāls ir augsts mitruma saturs.
2 kompresijas pakāpe nomirt nevar mainīt. Vienkāršs veids ir mainīt die. Testēšanai, kā atrast vispiemērotāko pareizu tiek piedāvāti dažāda veida mirst.
3. iemaksa un testēšanas pellet Mill. Ir nepieciešams instalēt un pārbaudīt mašīnu ražošanu ar aktīvo sadarbību ar ražotāju.