Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā tikt galā ar sekojošiem šķembu bojājumiem? (1)

Apr 18, 2019

Barības ražošanas procesā āmura dzirnavām ir ļoti svarīga loma. No vienas puses, tā veiktspēja būtiski ietekmē produktu kvalitāti. No otras puses, tam ir augstas ekspluatācijas izmaksas (pamatlīdzekļi un elektroenerģijas izmantošana un uzturēšanas izmaksas). Tāpēc, tā kā tā ir svarīga āmura dzirnavu iekārta, tad, kad tā ir salauzta, tā var viegli novest pie nekvalificētiem produktiem vai ietekmēt normālu ražošanu. Tāpēc mums ir aktīvi jārisina iespējamā āmura dzirnavas vaina, lai izspiestu pumpuru un plānotu uz priekšu. Tagad barotnes nozares (turpmāk tekstā - āmura dzirnavas) kopēja āmura šķēluma tipa āmura dzirnavu dzirnavu analīze ir jūsu atsaucei.

1. Grūtības iedarbināt motoru

1.1. Traucējuma cēlonis: motora barošanas spriegums ir pārāk zems

Kļūdu analīze: āmura dzirnavas ir lielākais elektroenerģijas patērētājs barības ražošanā, enerģijas patēriņš aizņem visu ražošanas līniju apmēram 1/3, tāpēc āmura dzirnavas ir cauri Y ——— start, lai sāktu, kad barošanas spriegums ir pārāk zems , motoram būs zems ieslēgšanas skaņas signāls. Šobrīd motora iedarbināšana var izraisīt dzinēja dedzināšanu.

Risinājums: (1) Pirms ieslēgšanas ievērojiet barošanas spriegumu. Pēc tam pēc jaudas maksimuma sākšanas. (2) Izmantojiet piemērotu lielu kompensatoru. (3) Uzsākt Y ——— △ sākuma laiku āmura dzirnavu darba laikā, samaziniet āmura dzirnavu padeves daudzumu.

1.2. Traucējuma cēlonis: āmura dzirnavas tiek sāktas ar materiāliem

Kļūdu analīze : Kad āmura dzirnaviņas sākas normāli, slīpēšanas telpā nav izejvielu, tāpēc to ir viegli sākt; Bet, ja slīpēšanas telpā ir izejvielas, motoru būs grūti sākt. Ja esat spiests iedarbināt motoru, tas izraisīs motora degšanu. Parasti to izraisa pēkšņa visa elektroapgādes pārtraukšana vai secīgā konveijera atteice.

Risinājums: Iztukšojiet materiālus slīpēšanas telpā, lai padarītu āmura dzirnavas elastīgu.

1.3. Traucējuma cēlonis: āmura dzirnavas sākas ar slodzi

Bojājumu analīze: Normālos apstākļos āmura dzirnavai jābūt elastīgai, pagriežot motora vārpstu ar roku. Bet, kad gultņu flīžu skrūve ir pārāk saspringta, tas novedīs pie gultņa deformācijas, vārpstas rotācija ir sarežģīta. Iedarbības laikā palielinās pretestības slodze. Smagā gadījumā tas sadedzinās gultni.

Risinājums: Ievietojiet gultņu skrūves vienmērīgi un mēreni.