Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā kontrolēt mitrumu granulēšanas procesā un uzlabot gatavā produkta kvalitāti

Jul 25, 2019

Rezultāti rāda, ka pusfabrikātu mitruma saturs pēc sajaukšanas parasti ir no 9% līdz 14%, un materiāla mitruma saturs mirstīgajā materiālā pēc kondicionēšanas ir pamatots no 15% līdz 17%. Šajā laikā saražotā granulētā barība tai ir laba apstrādes kvalitāte, vienveidīga apdare, zems pulverizācijas ātrums un mazs enerģijas patēriņš, un galaprodukta mitruma saturs ir viegli izpildāms standarta prasībām.

1. Granulu padeves ražošanas laikā samaziniet katla tvaika padeves spiedienu, uzlabojiet tvaika padeves ūdens saturu

Parasti barības ražošanas katla tvaika padeves spiediens ir 7-9kg / cm2, ražošanas spiediens ir 3-4kg / cm2. Jo augstāks spiediens, jo zemāks mitrums; Un otrādi - jo zemāks spiediens, jo lielāks mitrums, jo lielāks tvaika mitruma saturs.Tādēļ, kamēr tiek apmierinātas ražošanas vajadzības, jo zemāks spiediens, jo labāk. Katla tvaika padeves spiedienu ieteicams noregulēt uz 4–6 kg / cm2, bet ražošanas spiedienu - uz 2–2,5 kg / cm2.

2. Palieliniet materiāla kondicionēšanas laiku kondicionētājā

Palieliniet materiāla uzturēšanās laiku kondicionētājā, padariet materiālu un tvaiku pilnībā sajauktu, kas veicina cietes želatināšanos, uzlabo mājlopu un mājputnu absorbcijas ātrumu un liek materiālam pilnībā absorbēt mitrumu tvaikā, tādējādi palielinot produkta mitrums. Lai palielinātu rūdīšanas un rūdīšanas laiku, var izmantot tādas metodes kā kondicioniera ātruma samazināšana vai kondicioniera asmeņu pielāgošana.

3. Aizveriet vai noregulējiet tvaika slazdu tvaika padeves cauruļvadā

Parasti tvaika tvertnē un tvaika padeves cauruļvadā tiek uzstādīts daudz slazda vārsta, tā mērķis ir novērst kondensēto ūdeni tvaika cauruļvadā, novērst tvaika pārmērīgu daudzumu ūdens un izraisīt granulu dzirnavu bloķēšanu, bet vasarā neapstrādātu izejvielu dēļ materiāla ūdens saturs ir zemāks, tvaika ūdens saturs ir arī mazāks, materiālajam ūdenim pēc kondicionēšanas ir grūti sasniegt 16%. Tāpēc slazda teļa pielāgošana vai aizvēršana neizraisīs bloķēšanu, bet palīdzēs palielināt produkta mitrumu.

4. Kad barības daļiņas tiek atdzesētas, izvēlieties piemērotu dzesēšanas gaisa daudzumu

No vienas puses, dzesēšanas procesa mērķis ir samazināt granulu padeves temperatūru līdz ne vairāk kā 3–5 ℃ istabas temperatūrā. No otras puses, barībā esošo ūdeni var arī atņemt, lai iegūtu barību produkta ūdens atbilst prasībām. Atkarībā no mitruma pirms gatavā produkta atdzesēšanas var iestatīt atbilstošos gatavā produkta atdzesēšanas parametrus, lai izvairītos no pārmērīga ūdens zuduma.

Ja rodas kādas problēmas ražošanā, lūdzu, sazinieties ar mums.

2.jpg