Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā kontrolēt mitruma saturu izejvielu kokskaidu granulu Mill

Sep 12, 2016

Mitruma saturs izejvielas ir būtiska nozīme kokskaidu granulu ražošanu. Tā ir visvairāk ievērojama ietekme uz kokskaidu granulu mašīnu un kokskaidu granulu veidošana produkciju. Tādēļ, kontrolēt mitruma saturu izejvielu norādītajā diapazonā var rasties kokskaidu granulu dzirnavu nepārtrauktu darbību.Kokskaidu granulu dzirnavasvar iedalīt divās klasēs: ekstrudējot ierakstiet kokskaidu granulu rūpnīcas un velmēšanas tipa kokskaidu granulu mill. Extruding kokskaidu granulu tipa dzirnavām, izejvielu mitruma saturs jāpatur diapazons 15 % - 25 %, un koksnes granulas mitruma saturs ir aptuveni 15 % - 23 %. Pēc vēdināšana vai dzesēšanai, kokskaidu granulu virsmas pilienus līdz 14 % - 18 % mitruma saturu. Tādēļ ir vajadzīga, izejvielu mitruma saturs jākontrolē piemērotu diapazonā.

Vispār, mēs varam spriest, ka mitruma saturs izejvielas caur roku sajūta vai nosacījumiem notika granulēšanas procesā. Ja izejvielas jūtas mitrās, raupja, vēss, un tie var būt iespiests bumbiņas, zaudēt dabiski, atverot rokās, mitruma saturs ir lietderīgi diapazonā.

Turklāt, mēs varam iegūt rezultātu ekstrūzijas nosacījumus, kokskaidu granulu Mill. Lieljaudas, zema temperatūra, unshaped granulas, augsts saturs pulveri vai naudas sodu un balto dūmu, granulēšanas liecina, ka izejvielas mitruma saturs ir augsts. Un zemu mitruma saturu var novest pie augstas temperatūras, zemas jaudas, grūti novadīšana un sliktas kvalitātes koksnes granulu. Bez tam, neparasti trokšņi un blokādes var notikt kokskaidu granulu dzirnavām.
Rites tipa kokskaidu granulu spiestuvi, bez ūdens izejvielas, pats par sevi, mēs varam pievienot ūdens ražošanas procesā. Mitruma saturs ir izejviela, pati prasības nav tik stingras. Ar dažādām izejvielām un prasībām to mitruma saturs ir atšķirīgs. Tādēļ mums ir jāpievieno ūdens apjoms ir atkarīgs no izejvielu prasībām.