Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā izvēlēties piemērotu zivju barību

May 08, 2017

Lauksaimniekiem ir ļoti svarīgi, kā izvēlēties piemērotu zivju barību. Tā kā barības iegāde ir vislielākā izmaksu daļa visā audzēšanā, tā ir atslēga, lai iegūtu zivju kultūras ekonomiskos ieguvumus.

Pirmkārt, ražošanas uzņēmumu atlase: izvēlēties liela mēroga uzņēmumus ar labu tehnisko apkalpošanu, labu reputāciju un spēcīgu tehnisko spēku. Šiem uzņēmumiem ir liela finansiālā un tehniskā spēka spēja nodrošināt barības maisījumu un uzturvielu līdzsvara ražošanu, veicinot selekcijas objekta gremošanu un uzsūkšanos un veicinot to augšanu. Iegādes brīdī, lai redzētu uz iepakojuma esošās etiķetes, piemēram, nosaukumu, uzturvielu sastāvdaļas, ražošanas datumu, derīguma termiņu, barošanas ievadīšanu.

QQ 截图 20170508104223.jpg

Otrkārt, barības formas izvēle: pastāv divas zivju barības formas, pulveris un granulas. Granulē ir mīkstas daļiņas, cietās daļiņas un ekstrudētas daļiņas. Izvēles forma ir atkarīga no barošanas ieradumiem, barošanas metodēm utt. Tāpat kā zušu barība, kas pieder pie pulvera, pulveris pēc ūdens absorbcijas tika pagatavots bumbas formā zuši barošanai. Bet tagad tā sāk mācīt barošanu ar ekstruzētu zivju barību. Izvēloties granulētos materiālus, jāatzīmē, ka graudu izmērs atbilst kultivētā objekta lielumam, lai atvieglotu normālu barības norīšanu. Granulu materiālu putekļi nevar būt pārāk augsti, pārāk daudz putekļu izskaidro to, ka nav lipīgu daļiņu, nav labi apstrādāta, viegli izdalās ūdenī, slikta stabilitāte neveicina zivju barošanu. (Vienkāršs veids, kā novērtēt: ielieciet sausu roku noteiktā granulas dziļumā un pēc tam izņemiet, lai novērotu, cik daudz putekļu.


Treškārt, lopbarības lieluma izvēle: zivju barības lielums parasti ir no 0,5 līdz 8,0 mm, daļiņu lielums būtībā ir 2/3 no ūdens produktu garenvirziena. Ja selekcijas objekta mutes vertikālais garums ir 9 mm, tas ir piemērots barības barošanai ar daļiņu izmēru 6 mm, ne atkritumiem, ne ietekmei uz barību. Lauksaimnieki būtu labāk jāapspriežas ar izplatītāju skaidri, lai izvairītos no zaudējumiem nepareizas lietošanas dēļ.


Visbeidzot, barības krāsu izvēle: kopumā laba barība ir spilgti spīdošs, un krāsa ir konsekventa, šis sajūtu indekss atspoguļo barības slīpēšanas spēku, un ar saprātīgu apstrādes tehnoloģiju. Barības izejvielu prasības ir ļoti augstas, laba slīpēšanas kvalitāte veicina zivju gremošanu un uzsūkšanos, kas atšķiras no vietējiem lopiem un mājputnu barības. Ja barības krāsa ir zilā krāsā un tā ir nevienmērīga, lielākā daļa šīs barības ir dubļainas, jo īpaši mitros laikapstākļos. Turklāt, nespēj nopirkt barības savienojumu kopā, dažas uzturvielu sastāvdaļas pēc barības sajaukšanas var mainīt, ņemot vērā sastāvdaļu formu, mitrumu, sajaukšanu un citus pārstrādes apsvērumus, kas neveicina zivju barošanu.