Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā izvēlēties skrošu barības pārstrādes iekārta

Nov 30, 2016

Ar akvakultūras nozares strauju attīstību, dzīvnieku barības pieprasījums pieaug arī, tāpēc vai barību, pārstrādes iekārtām vai individuālajiem lauksaimniekiem, kas ir nepieciešams izvēlēties atbilstošu barības mašīnu un iekārtu, šie ir vairākās ieteikumi par to, kā izvēlēties piemērotu barības mašīna:

Pirmkārt, saskaņā ar jūsu faktisko apstrādes vajadzībām.1, pirmais dzīvnieks ir jābalsta uz lietotājam izvēlēties dažāda veida barības mašīnu iekārtas, tādas kā mājputnu vistas granulas ir galvenokārt naudas plūsmu, piemērots granulācijas efektu labāk daļiņu mašīnu ražošanai, kamēr apstrādes trušiem, liellopu un aitu ekstrakta koncentrāta barību, granulu prasības nav pārāk augsts, var izmantot rentablā granulator par granulācijas.
2, un viens ir noteikt galvenās sastāvdaļas dzīvnieku barības sastāvdaļu, barības sastāvdaļu nepieciešams izmantot dažādu daļiņu mašīnu iekārtu apstrādāt. Piem., zvana pelējuma daļiņu mašīna ir vairāk piemēroti apstrādei, kukurūzas, sojas pupu un citas izejvielas.

Otrkārt, ir stabils barības koncentrātu mašīnas veiktspēju
1. jauda: dažādas barības daļiņu mašīnu darba sprieguma un strāvas nav tas pats, tāpēc lietotājam jāizvēlas ierīces konsultēties ar klientu apkalpošanas modelis mašīnas jauda ir cik daudz viņu mājās var izmantot.
2. ražošanas: daļiņu mašīnu iekārtu iegāde lietotājiem, mēs iesakām lietotājiem izvēlēties nekā viņu faktiskajām vajadzībām mazliet augstāku ražošanas iekārtas, jo procesā padeves iekārta, mašīna, no pelējuma valkāt nevar izvairīties, tas novedīs pie izvades iekārta tiek samazināta, tāpēc izvēlēties nedaudz augstākas ražošanas modeļiem piemērotāks. Tātad jūs varat nodrošināt vairāk vienmērīgu ražošanas procesā.

Treškārt, apskatīt barības koncentrātu mašīna manufacturerand #39; s tehnikas izturības
1 ražotāja kvalifikācijai un reputācija
Lietotāji barības koncentrātu apstrādes iekārtu iegādei, tas būtu pirmais nokļūtu pie ražotāja noskaidrojiet, lai izvairītos no maldināts, personīgi iepazīties ar ir joprojām salīdzinoši labi, lai apstiprinātu vai formālu ražotājs nav neviena profesionāla ražošanas iekārtas.
2 vai ir ideāls pēcpārdošanas apkalpošana
Neatkarīgi no tā, kādu produktu pārdošanu, formālās ražotāju, lai saņemtu garantijas remontu ir atspoguļo ticamību ražotājs, vai jūs pērkat vienu vai pilnīgu barības vienību, lai noteiktu, vai ražotāji ir skaņas pakalpojumu sistēmu. Lai nodrošinātu, ka iekārtas kļūme, pirmo reizi var aizstāt, lai netiktu skarta userand #39; s produktivitāti.