Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā izvēlēties labāku mājputnu barības granulu Mill mašīna

Apr 26, 2017

1. Drošības pārbaude. Liela un vidēja lieluma gredzenu die padeves granulu dzirnavas, lai novērstu ārvalstu ķermeni mašīnā, ko izraisa mašīnas bojājumi, kas izveidota ar drošību uz ass. Ja svešķermenis uz gredzena pelējuma, vārpstas pretestība būs dramatiski pieaugs, tāpēc, ka saite drošība ar vārpstas bloķēšanas drošības skrūvi pārtraukuma. Šajā laikā, izliekta mala pievada nekavējoties pieskarties dakša borta slēdzi, nogrieza vārpstas motora jauda, lai aizsargātu barības granulu mašīnu no bojājumiem. Tāpēc, iegādājoties gredzenu pelējuma granulu padeves mašīna ir rūpīgi jāpārbauda vārpstas drošības savienotājs izliektas puse ir spējīga efektīvi pieskarties dūriens slēdzis dakša, ja ne zvanīt, vai ne vietā, jūs nevarat garantēt ceļojuma slēdzi efektīvi darbs, lietotājs var ne pirkt; granulu padeves mašīna gredzens pelējuma nomācot granulu barības ir rotējošs daļas. Lai novērstu šo gredzenu pelējuma darbībā nejaušas traumu operators, un daži gredzens režīma granulu padeves iekārtu kompresijas kamerā durvīm uzstādīta arī ar vārpstas motora jaudu, kas sērijā ar ceļojuma slēdzi, tikai gredzens pelējuma kameras durvīm ir slēgta, vārpstas motora jauda ir ieslēgts. Čeks metode šo braucienu slēdzis ir tāds pats kā drošības savienojas. Pulveris padeves ieeju Granulu barības mašīnu, jābūt aprīkotiem ar drošības magnētu un pārbauda ar tās fizisko funkciju. Vai dažādu veidu granulu barotavas tiek izmantoti Transmission, transmisijas daļas, piemēram: trīsi, piedziņas vārpstu, atloks, uc, jābūt aprīkotiem ar speciālu efektīvu aizsargājošu segumu. Šis aizsargapvalks ir vajadzīga spēcīga uzstādīšanu un efektīvi aizsargāt drošību operatora.

2. Testa pārbaude. Pirms testa, vispirms pārbaudiet ātrumkārba un eļļošanu eļļošanas punktu mašīnas. No vārpstas motora maksimālo stāvokli, izmantojot momentānās strāvas padeves metodei rotācija, lai pārbaudītu, vai virzienā rotācijas vārpstas motoru un mašīnu atzīmēta ar rotācijas virzienu vārpstas, ja pretēji, jums ir nekavējoties jāslēdz atkārtoti pievienojiet strāvas padevi. Sākt tests ir gatavs apstāties jebkurā brīdī, lai sagatavotu, pirmo boot pārbaudes laiks nevar būt pārāk garš, lai apstiprinātu mašīna anomāla situācija pēc mašīnas nepārtrauktā darbībā. Daļiņu plūsma mašīna nedrīkst būt neregulāra vibrāciju, kad tukšgaitas, ietekme uz rīku un barošanas riteni un maisot vārpstas berzes. Pēc bezslodzes tests granulu padeves mašīna ir normāli, slodzes testā var veikt. Jo pulvera iekļausies būrī pievienot pulveri, ievērot vārpstas motora strāva rādījumus, tā, ka mašīna ar mērenu slodzes testu.

3. Gatavā produkta pārbaude. Daļiņu plūsma būtu gluda virsma, kārtīgs, nevar būt plaisas. Ir zināma virsmas cietību, tas ir grūti, lai apspiestu roku, bet gatavās produkcijas specifikācijas būtu vienota un vienveidīga. No gatavā produkta granulu barības raža nedrīkst būt mazāka par 95%.

4. Pirkuma piemērojamo veidni. Iegāde veidni vispirms pievērst uzmanību, vai veidņa izmēri atbilst attiecīgo tehnisko specifikāciju prasībām, ar vai bez ražošanas defektiem. Par uzstādīšanu plombēšanas virsmas virsmai jābūt zināmu apdari. Veidnē jābūt termiski apstrādāts, ko var redzēt no virsmas krāsu veidnes. Pelējums caurums Veidnē būtu jāsadala vienmērīgi, ir noteikta vienošanās par likumu un simetrija, pats veidni uz veidnes caurumu jābūt lielums paša, ne malu malas vainags. Ar caurumu caurums jābūt zināmu konusu, caurums būtu labāka apdare, ārējā caurums būtu glīti sakārtoti, nav nopirkt akls caurumu, un caurums defektu veidni.

5. iegādei mājputnu barības granulu dzirnavas mašīna. Tajā pašā laikā, jums ir arī iegādāties atbilstošu aprīkojumu. Tātad, lietotājam ir jābūt uz rūpnīcas tehnisko personālu, lai sagatavotu, lai sagatavotu apspiešanu galveno šķirņu graudu barību, un galvenais mērķis, un pēc tam ar abām pusēm, lai noteiktu iekārtu veidu un skaitu atbilstību.