Mājas > Jaunumi > Saturs

Cik daudz ir barības granulētas līniju kopa

Aug 23, 2016

Ar graudu un citu izejvielu cenas pieauga, un pēc tam reizi šajā gadsimtā plūdu katastrofu, kultūraugus iznīcina daudzās vietās, kultūrām nav labs, tāpēc arī ir pieaudzis gatavās lopbarības cenu. Kopā ar barības ražošanas uzņēmumos un izplatītāja peļņas, nav nekādu peļņu vispār par lauksaimniecību, kas patērē barību. Gudri priekšniekiem izvēlēsies pirkt barību, granulētas līniju kopumu, ražot to pašu barību un barību, kas ir kļuvusi par tendenci izmaksu samazināšana.

Tas ir ekonomiski izdevīgi izmantot kultūraugu stiebriem un zāli un ražot koncentrāta barības padeves mehānismu. Barība granulas līniju kopa ietver āmuru mill, barības maisītājs, granulētas mašīna, dzesēšanas iekārta, crumbler plūsmu un tā tālāk.

Lopbarības granulētas līniju naudu dara? Kādas ir priekšrocības?

Augstu atdevi
Granulācijas procesā sakarā ar kombinētu iedarbību mitruma, temperatūras un spiediena, kas pamudina barība ir daži fizikālā un ķīmiskā reakcija, izraisīt cietes gelatinization, fermentu, kas var padarīt dzīvnieku barības vairāk efektīvi sagremot barību un pārvērst par ķermeņa svaru darbības pastiprinātu. Salīdzinot ar pulveri, barošana, konversijas likme (atdeves) barības koncentrātu var palielināt par 10 % - 12 %. Izmantojot granulu padevi virzuļa vidējais ikdienas svara var palielināt par 4 %, gaļas plūsmu attiecība var samazinājās par 6 %. Barošanās broileriem, barības gaļas attiecība var samazināt par 3 % - 10 %.

Transporta ekonomikā
Pēc granulas, parasti padara barību, palielinātu lielāko blīvumu pēc 40-100 %, kas samazina ietilpību, izņemot transportēšanas izmaksas.

Labu mobilitātes
Viegli pārvaldīt. Daudziem misu barības īpaši maza lielāko blīvumu samta barību, pievienojot melases vai augstu tauku barības un urīnvielas vienmēr būtu pieturēties pie noliktavas. Sakarā ar labu lopbarības daļiņu plūsmu, ar maz saķeres parādība, par to, kā piemērot automātisko padevi liela mēroga vaislai, piena lopiem un mājputniem ferma ir, barības koncentrātu ir vispopulārākā.

Piesārņojuma samazināšanu
Izvairoties no automātiskās šķirošanas barības sastāvdaļu. Uzglabāšanas un pulvera transportēšanas materiālu, ņemot vērā apjomu katra pulvera ir atšķirīgs, viegli iegūt šķiro pulveris. Pēc granulētas tur nav šādu problēmu, un daļiņu materiāls nav viegli putekļi, barošanās procesā barošanu, granulu materiāla ir daudz mazāku piesārņojumu gaisā un ūdenī nekā pulvera materiālu.


Pēc tik daudz, iespējams, ka daudzi lietotāji vēlas zināt kopumu izmaksu barības ražošanas līniju, tas ir nepieciešams zināt userand #39; s faktisko ražošanas jaudu un mērogus, piemēram, mazs lopbarības dzirnavām, ja tas ir sākums, viņš var ieguldīt barības daļiņu mašīnu ražošanas līniju kopumu. Ja lietotājam ir barības koncentrātu dzirnavas, tikai vajag āmuru mill, skrūvju padevi, maisīšanas iekārtas iekārtas var nepieciešama barība. Jo katras ierīces modelis nav tas pats, tātad noteiktās cenas barības ražošanas līniju nepieciešams konsultēties ar ražotāju.