Mājas > Jaunumi > Saturs

Cik ilgi ir mūža Ring mirst no kokskaidu granulu mašīnu?

Sep 06, 2016

Visas iekārtas ir tās ekspluatācijas laikā. Saprātīgu izmantošanu un uzturēšanu efektīvi var pagarināt iekārtas ekspluatācijas laikā. Kā svarīgs aksesuārs pelletizing procesā, cik ilgi ir dzīvesgredzena mirstnokokskaidu granulu mašīnu? Kā saņemt uzturlīdzekļus gredzenu die?


Gredzena die kokskaidu granulu mašīnu ir porains un gredzenveida vārīgajā vietā. Mirst sienas ir plānas un blīvi pārklāti ar mirst caurumiem. Montāžas izmēri ir ar augstu precizitāti. Strādājot ar rotējošu gredzenu mirst un rullo, preses izejviela ir ekstrudēta no iekšējās sienas, lai ārpus caur mirst caurumus sloksnes. Un tad apgriešanas nazis būs sagriež granulas vajadzīgo garumu.

Protams, gredzenu mirst kvalitātes kokskaidu granulu mašīnu nav tas pats. Savas dzīves laikā parasti mēra ar to apstrādāt materiālu kvalitāti. Vispārējās kvalitātes zvana mirst mūža ir ap 800-1200 stundas, un vislabāko kvalitātes zvana mirst ap 1500-1800 stundas. Tas ir kaut kāds sakars ar equipment´s izmaksu summa. Bet, veicot ikdienas lietošanai, mums jāpievērš uzmanība jāuztur gredzens mirst no koncentrāta machine, kas var paildzināt tā kalpošanas laiku.

Vienlaikus izmantojot kokskaidu granulu mašīnu, kā rūpēties un jāuztur gredzens mirst?

ring dieGranulu mašīnu gredzenu mirst saglabāšanu:
Viens ir jāvēršas, lai iesniegtu ražotājiem ar profesionālās ražošanas prasmēm. Kopā ar dažādiem materiāliem un faktisko stāvokli, izmantojot tās dizains un pielāgot zvana nomirst ar dažādu tehnisko personālu, lai novērstu paātrinātu valkā gredzenu mirst un rullīši.
Plaisa starp preses rullīša un gredzenu mirst jātur ietvaros 0,1-0,3 mm. Don´t nevienmērīga preses veltņa kontaktu virsmu gredzenu mirst vai veikt vienā pusē pārāk plaša plaisa, tādējādi novēršot rada pasliktinās abrāzijas gredzenu mirst un nospiediet veltnis.
Kad iekārta tiek startēta, plūsmas ātrums jāpalielina vienmērīgi no zema uz augstu. Nepārveidojiet tas darbojas ar lielu ātrumu, jo sākumā. Bojāt gredzenu mirst un granulu mašīnu un veikt gredzena mirst bloku materiālus sakarā ar pēkšņu pārslodzes.


ring dieGredzena mirst no koncentrāta mašīnu uzturēšana:
Kad mēs apturēt mašīnu, mēs jānospiež pārējās izejvielas nedrīkstam gredzenu iet bojā karstuma padarītu materiāliem palika die caurumi sausa un cieta, tādējādi izraisot granulas bloku vai gredzenu die kreka.
Ja iekraušanas un izkraušanas gredzenu mirst, neizmanto grūti instrumenti, piemēram, āmuru, beat gredzenu die virsmu.
Gredzena mirstjāuzglabā sausās un tīrās vietās. Ja nodot kādu mitru vietu, die caurums būs korozijas dēļ, kas samazina dzīves gredzenu die.
Ja nepieciešams, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums YUFCHINA. Mēs varam sazināties un mācīties vienam no otra.