Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā lopbarības rūpnīcās formulēt dzīvnieku barību? Augstas kvalitātes barību, kas nāk no barības mašīnas, kas ražo profesionālu ražotāju

Jul 29, 2016

Feedietvervairāki desmiti barības izejvielu, piemēramsojas pupu, sojas milti, kukurūzas ciete, kukurūzas šķiedrvielu ādas, kliju eļļa, zivju miltu, aminoskābes, jaukto maltīti, fermentācijas baktēriju protein, piedevām, sūkalu pulveris, tauku, gaļas un kaulu miltus,graudiun tā tālāk. Observingplūsmu formu, krāsu, ar vai bez miltrasa, kukaiņi, būvgružu un svešķermeņi,Piesārņotos barībasirvispārējālabimaltEd,unvarnavatpazītsastāvu,uzkrāsairtumšu vai gaismas, jo augstāks mitruma, tasbiežiizraisīt miltrasa, kukaiņi, deliquescenceun clumpy, dažreiz sajauc ar smilšu daudz vai lielu skaitu lētu barību, piemēram, partijas čaumalas pulveris sasniedz 20 %. Ja šī parādībaeksistē, tasir vispārēji sliktas kvalitātes barību.

Dalīts ar sastāvdaļu

Kopumā tikaibotānika, barībasbijasauc par barības, kurāiekļautszāli,dažādasgraudaugi, bumbuļi, saknes untā tālāk. Šīs plūsmas dalās:

Containing cietes, daudzšīs plūsmas irgalvenokārtsastāv nobarības graudukas satur daudzcieti, sēklas un sakņu vai bumbuļu,fvai piemērslabības, kartupeļi un kvieši. UzSEgalvenokārt barībasībasespolisaharīdu, enerģijaskurāsatursmaz olbaltumvielu. Tie ir piemēroti atgremotājiem, mājputniem un cūkām, bet pārāk daudz cieti saturošu barību neattiecas uz zirgiem.

Eļļas plūsmas. Groundnut kūkaunmiltisuzturssaturs ir atšķirīgs atkarībā rauši un miltidaudzums. Tur vairāk apvalks satur zemāku kopproteīna un efektīvu enerģētiskā vērtība kūka un miltu būs. Pēc eļļas ekstrakcijas

Lobītizemesriekstu eļļas ekstrakcijas ražotszemesriekstu raušikuruneapstrādāts šķiedrvielu saturuvar būtlīdz 25 %,un tasnevar būtizmantot, laicūkas, vistas un citas vienkāršas kuņģī dzīvnieku barību.

Zemesrieksti, kas satur tripsīna inhibitors, un hēšana var iznīcināt inhibitors, bet augstas temperatūras ietekmē proteīnu izmantošanu. Parasti tiek uzskatīts, ka tikpat augsta kā 120 ℃ apkures temperatūru vai vairāk būs lietderīgi.


Zemesriekstu raušiunmiltiviegli iegūtinficētaar AspergillusaflatoksīnuTādējādi aflatoksīnurezultāti. Pastāv daudzi veidi, aflotoksīnu piesārņojuma līmeni,unvisvairāk toksiskuiraflatoksīna B1. Pavārsing, žāvēšana vai siltumaing nevarnodzēstaflatoksīnu, tādēļ zemesriekstu raušiunmaltīti aflatoksīnu saturam jābūt stingrai pārbaudesEd. Valsts veselības aizsardzības standartus attiecībā uz pieļaujamā summa būtu mazāka nekā 0,05 mg/kg.

Zemesriekstu raušiunēdienu var izmantot cūkām, vistām un citiemvienotu kuņģadzīvnieki un atgremotājijotāspairlabs. Tomēr, ņemot vērā nabadzīgo aminoskābju sastāvu un predisposing aflatoksīnu, zemesriekstu raušiunmaltīte barošana ir pakļauta zināmiem ierobežojumiem.Tajā pašā laikāzemesriekstu raušiunmaltīte ir labs atgremotāju dzīvnieku barību, pat tad, ja ir inficēti ar aflatoksīnu,taspēc amonjaka ārstēšanas neitralizēja (šī metode neder atgremotāju dzīvnieku barošanai var izmantot arīvienotu kuņģadzīvniekiem). Barībair veidota no naftas satura sēklas, piemēram, rapšu, sojas, saulespuķu un zemesriekstu. Tviņš šīs plūsmas enerģija galvenokārt nāk no naftas, un tādēļ tās enerģijas blīvums ir lielāks nekā cieti saturošu barību. Šīs barības "solbaltumvielu saturs ir relatīvi zems. Kopš šīs eļļasarīir rūpnieciskai izmantošanai, piemēram, barības "spopularitātes nav augsts.

Pēc rūpnieciskās eļļas ekstrakcijas,pārējo atlikumu joprojām ir relatīvi augsts naftas saturu. Šādu atlikumu var izmantot kā dzīvnieku barību, it īpašilabsatgremotājiem,tāpēctas ir arī plaši izmanto.

Zaļa fOPBARĪBAS: Šiebarībatika baroti ar visu augu, piemēram, zāle, kukurūzas un citi graudi. Šīs plūsmas satur lielu daudzumu ogļhidrātu, kuru uzturs ir ļoti sarežģīti. Kā zāles, kas satur galvenokārt ogļhidrātu, proteīnu 15 – 25 %, savukārt kukurūzas cieti saturošu vairāk (apmēram 20-40 %), bet olbaltumvielu saturs ir mazāks par 10 %.Gīs barības varne tikaiizmanto, lai uzturētusvaigi, bet arīkaltēti un uzglabāun pēc tam uz barību. Tie ir vairāk piemēroti atgremotājiem, zirgi un ūdensputnu. Parastitie netiek izmantotibarot cūkas.

DiversifiEdbarības formulasir augsts pieprasījums pēc kvalitātesFeed mills pilnīgu barības mašīnu iekārtu iepazīstināja ar lopbarības dzirnavām.FDSPirprofesionālās barības mašīnu ražotājs,uzāmursdzirnavas, barībasskrošu dzirnavas, barības mikseri un dažas citas barībasmašīnu ražoja FDSP mEETaugstu starptautisku standartu. Priecājamies par lietotājiem, lai sazinātos ar mums par jebkuru izmeklēšanu.