Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā barības dzirnavas izvēlas tīrīšanas aprīkojumu?

Sep 17, 2019

Režģa ekrāns ir vienkāršākais tīrīšanas aprīkojums. Galvenā funkcija ir novērst lielu piemaisījumu, piemēram, dubļu, akmeņu un virvju, iekļūšanu materiāla izplūdes caurumā, novēršot izplūdes atveres un vēlākas transportēšanas un citas apstrādes iekārtas aizsprostojumus; tas arī novērš barošanas personāla nokrišanu materiāla barošanas ieejā, lai aizsargātu personāla drošību. Režģa ekrāns ir pirmā tīrīšanas iekārta, un gandrīz katra barošanas ieeja ir jāiestata, piemēram, galvenās darbnīcas galvenā un palīgmateriāla padeves ieejā, kā arī piedevas manuāla pievienošana ieejai blakus partijas skalai utt.

Režģa ekrāna sprauga jānosaka atkarībā no dažādiem izlādes portiem un dažādiem materiāliem. Piemēram, atstarpe starp režģiem kukurūzas un pulverveida palīgmateriālu galvenajā darbnīcā ir aptuveni 30 mm. Kukurūzas padeves ostā vertikālā uzglabāšanas tvertnes priekšā lielās izlaides dēļ atstarpe starp režģiem var būt lielāka. Kūkas materiāliem sliktas izkliedes dēļ atstarpei starp režģiem jābūt apmēram 40 mm.

Režģa ekrāns jāpiestiprina pie padeves pieslēgvietas un nodrošina slīpuma leņķi no 8 līdz 10 grādiem, lai maisiņā izletu materiālu un samazinātu barošanas darba intensitāti.

Tīrītājs ir galvenā iekārta barības dzirnavu piemaisījumu tīrīšanai. Parasti izmanto bungu tīrītāju, pulvera tīrītāju un vibrējošu tīrītāju.

Bungu tīrītāju galvenokārt izmanto granulētu izejvielu, piemēram, kukurūzas vālītes, kaņepju virves, auduma, akmens, pūtīšu, salmu un tīrīšanai. Bungu tīrītājs pulverim nav piemērots, galvenokārt tāpēc, ka pulveris ir mazāk izkliedēts nekā daļiņas, un to ir viegli uzkrāt un bloķēt barošanas kanālā, lai ražošanu nevarētu veikt netraucēti. Bungu tīrītājam ir vienkāršas struktūras, neliela apjoma, lielas jaudas, mazas jaudas, ērtas uzstādīšanas un apkopes īpašības utt. Atkarībā no materiāla rakstura var izvēlēties sieta cilindru ar piemērotu sieta caurumu.

Vibrējošu tīrīšanas līdzekli var izmantot granulētu materiālu tīrīšanai un pulverveida materiālu tīrīšanai. Kā tīrīšanas siets tas var efektīvi noņemt lielus piemaisījumus izejvielās. Ierīce maina ekrāna virsmu no augšas, kas ietaupa vietu, ko aizņem ekrāna maiņa, un ekrāna virsmu fiksē sprādze, tāpēc ekrāna maiņas darbība ir ļoti ērta. Kā tīrīšanas siets vibrējošam tīrīšanas līdzeklim ir liela pielāgošanās materiāliem un augsta piemaisījumu noņemšanas efektivitāte, taču izplūdes atvere ir maza, un dažreiz tajā ir slikta piemaisījumu izdalīšana; Par tādu pašu apstrādes daudzumu, tā enerģijas patēriņu un lielāku grīdas platības segumu cena ir augstāka, un to ir viegli radīt troksni un vibrāciju.

Magnētiskās atdalīšanas iekārtas var iedalīt elektromagnētiskajās iekārtās un pastāvīgā magnēta iekārtās atbilstoši magnēta tipam. Izslēdzoties, dzelzs, kas atrodas elektromagnētiskajā iekārtā, iekritīs materiālā, un to ir neērti lietot. Tāpēc barības dzirnavās tagad tiek izmantots pastāvīgo magnētu aprīkojums.

初清筛.jpg