Mājas > Jaunumi > Saturs

Karstās pārdošanas rūda mašīna / koka baļķi pīlingu mašīna

Dec 15, 2017

FDSP Rotary Debarkers ir inovatīvs attīstības process novārdzīšanas tehnoloģijās, izmantojot mehānisku nodilumu kombināciju un log-log kontaktu, lai efektīvi noņemtu mizu no

visu figūru un sugu baļķi.

debarker machine.jpg

Pilnu koku padeves līniju var izmantot MDF, koksnes granulu līnijai un celulozes papīra ražošanas nozarei novirzīšanās žurnālā un mazā diametra žurnālā. Tās novājēšanas tīrā likme ir vairāk nekā 90%.

Mūsu kompānijas izgatavotais rotācijas cilindra stienītis pieņēmis pasaules progresīvās tehnoloģijas, kas ir ar zemāku enerģijas patēriņu, kompakto struktūru, augstu tīru novirzīšanu un lielu ražošanas jaudu. Šī tehnoloģija ir līderis Ķīnā. Liangyou pilnīga kokapstrādes līnija ir ideāls aprīkojums

koka paneļu, celulozes papīra rūpniecībai un koksnes čipu ražotnei. Tas var pilnībā aizstāt importēto iekārtu.


Mēs arī nodarbojamies ar pilnīgu bio-masas granulēšanas šķīdumu, tostarp šķeldošanu, slīpēšanu, žāvēšanu, granulēšanu, dzesēšanu, sijāšanu, iepakošanas procesu.

 

FDSP var ražot ne tikai profesionālas individuālas biomasas iekārtas, piemēram, koka granulu dzirnaviņas , zāģu skaidas granulu mašīna, salmu granulu dzirnavas, zāles granulu dzirnaviņas, lucernas granulu dzirnavas utt., Bet nodrošina biomasas apstrādes līniju, ieskaitot smalcinātāju, āmuru dzirnavu, žāvētāju, granulu dzirnavu, dzesētāju, pārbaudītājs, konveijers, bagāžas mērogs un citas saistītās palīgierīces.