Mājas > Jaunumi > Saturs

Hammer Mill Of Feed Mašīnas bieži bloķēta. Kā to izdarīt?

Mar 30, 2019

Aizsērēšana ir viens no biežākajiem traucējumiem āmura dzirnavās. Daudzos gadījumos, kad mēs izmantojam āmura dzirnavas, pulvera materiāli tiks aizsērēti. Šāda veida vaina iemesls galvenokārt ir nepareiza darbība. Ja jūsu materiāls bieži tiek bloķēts no sākuma un ar laika periodu, tas netiek bloķēts. Iespējams, jaunā iekārta nav pietiekami gluda ieslēgšanās periodā, pēc kāda laika tas kļūst gluds, nevis aizsprostojums, un materiāls ir arī gluds. Bija tik daudz reižu, ka nepareiza darbība var izraisīt arī šo neveiksmi, mēs sniegsim jums vispārēju iemeslu un risinājumu analīzi šādā veidā:


Pirmkārt, pārbaudiet, vai padeves ātrums ir pārāk ātrs. Ja tas ir pārāk ātrs, tas padarīs āmura dzirnaviņas spraudni; Nepareiza saskaņošana ar transportēšanas iekārtām izraisa izplūdes caurules bloķēšanu pēc vēja vājināšanās vai vēja. Šobrīd mums ir jāpielāgo barības daudzums, lai padarītu iekārtas normālu. Pretējā gadījumā iekārtu slodzes palielināšanās izraisīs bloķēšanu. Veicot āmura dzirnavu barošanas procesu, mums vienmēr ir jāpievērš uzmanība amimetra rādītāju novirzes leņķim. ja tas pārsniedz nominālo strāvu, tas norāda, ka motora pārslodze. Ja ilgu laiku pārslodze, tas sadedzinās mūsu āmura dzirnavas motoru. Šādā gadījumā mums nekavējoties jāsamazina vai jāaizver materiāla durvis, un mēs varam mainīt arī barošanas veidu, palielinot kausa lifta skrūvju padevēju, lai kontrolētu barības daudzumu. atbilstoši faktiskajai situācijai. Tā kā āmura dzirnavu rotācijas ātrums ir augsts, slodze ir liela, un slodzes svārstības ir spēcīgas, kad darbosies āmura dzirnavas, strāva parasti tiek kontrolēta par aptuveni 85% no nominālās strāvas un nemēģina pārslogot mūsu motorus .


Otrkārt, izplūdes caurule nav gluda vai bloķēta. Visbiežāk mēs izslēdzam āmura dzirnavas, kad mēs nevaram dzirdēt kukurūzas malšanas skaņu, tas ir nepareizi. Drupinātājam vajadzētu atstāt dīkstāvi uz dažām minūtēm, gaidot visus materiālus cauruļvadā, iekļūstot maisīšanas tvertnē un pēc tam izslēdziet drupinātāju. Pretējā gadījumā atlikušie materiāli dažreiz pēc dažām dienām kļūst slapji un aglomerē, tas izraisīs āmura dzirnavu bloķēšanu.


Treškārt, āmura šķēle ir salauzta, un nodilums ir smags, āmura ekrāna caurums ir bloķēts un salauzts, sasmalcinātā materiāla ūdens saturs ir pārāk augsts, kas bloķēs āmura dzirnavas. Bojātas un smagi novecojušās āmuru šķēlītes regulāri jāaizstāj, lai āmura dzirnavas būtu labā darba stāvoklī, un āmura ekrāns regulāri jāpārbauda. Slīpēšanas materiāla mitruma saturam jābūt zemākam par 14%, kas ne tikai var uzlabot ražošanas efektivitāti, bet arī novērst, ka āmura dzirnavas tiek bloķētas, lai uzlabotu āmura dzirnavas darba uzticamību. Ražošanas pīķa laikā, lūdzu, samaziniet padeves ātrumu, lai nodrošinātu, ka motors nedeg un iekārta neizslēdz materiālu.