Mājas > Jaunumi > Saturs

Hammer Mill kopēja kļūmju analīze un problēmu risināšanas risinājumu koplietošana

Apr 13, 2019

Āmuru dzirnavām bieži ir dažas mehāniskas kļūmes, kas ietekmēs praktisko ražošanu. šeit mēs dalāmies ar kopējo kļūdu analīzi un problēmu risināšanas risinājumu.


Metode

1 、 Motora rotors nav koncentrēts ar āmura dzirnavas rotoru. Lai noregulētu divu rotoru koncentrāciju, pārvietojiet motora pozīciju pa kreisi vai pa labi vai spilventiņu zem motora kājas.

2 、 Drupinātāju rotori nav koncentriski, tāpēc abas rotora vārpstas gultņu virsmas nav vienā plaknē. Varu var uzlikt uz gultņa korpusa pamatnes, vai gultņa apakšā var pievienot regulējamu ķīļa dzelzi, lai nodrošinātu, ka abas vārpstas galviņas ir koncentriskas.

3 、 Daļa no saspiešanas kameras vibrācijas ir lielāka. Iemesls tam ir tas, ka savienojums starp sakabi un rotoru nav vienāds vai plakanā āmura kvalitāte rotora iekšpusē nav vienāda. Atbilstoši dažāda veida sakabēm, var pieņemt atbilstošu metodi, lai pabeigtu savienojumu starp sakabes ierīci un motoru: ja āmura kvalitāte nav vienāda, katra āmuru grupa ir jāizvēlas atkārtoti, lai pārliecinātos, ka āmuri ir simetriski ar kļūdu, kas mazāka par 5G.

4 original Sākotnējais atlikums tika iznīcināts. Lai nodrošinātu vispārējo līdzsvaru, pēc motora remonta jāveic dinamiskā līdzsvara pārbaude.

5 ing Slīpēšanas sistēma neatbilst citu iekārtu savienojumam. Piemēram, nepareiza padeves caurules un izplūdes caurules pievienošana var izraisīt vibrāciju un skaņas rašanos. Tāpēc šie savienojumi nedrīkst būt grūti savienojami, vēlams mīksti savienojumi.

6 ing Slīpēšanas sistēmas enkurskrūves ir vaļīgas vai pamatne nav stipra. Uzstādot vai remontējot, enkura skrūves ir vienmērīgi jānostiprina. Starp enkura pamatni un āmuru dzirnavām jāierīko triecienu absorbējošas ierīces, lai samazinātu vibrāciju.

7, āmuru tiek bojāta vai grūti gruveši telpā, tie radīs rotora rotēt nelīdzsvaroti, izraisot visa mašīna vibrē. Tāpēc ir regulāri jāpārbauda āmuri ar smagu nodilumu. Nomainot, tas jāaizstāj simetriski; ja drupinātāja darbības laikā rodas neparasta skaņa, nekavējoties apturiet mašīnu un noskaidrojiet iemeslu un rīkojieties ar laiku.