Mājas > Jaunumi > Saturs

Vieglākais āmuru dzirnavas - āmurs

Jun 05, 2017

1. āmuri ir svarīgākā daļa, kā arī āmuru dzirnavas visvieglāk lietojamā daļa. Āmuru forma, izmērs, izvietojums un kvalitāte lieliski ietekmē efektivitāti un produktu kvalitāti.

2. āmura kvalitātei ir trīs aspekti: materiāls, termiskā apstrāde un apstrādes precizitāte.
1) Materiālā un termiskā apstrāde: mūsdienās galvenais āmuru veidošanas materiāls ir ar zemu oglekļa tēraudu, vidēji oglekļa tēraudu un īpašu čugunu utt. Termiskā apstrāde un virsmas sacietēšana (ieskaitot virsmas carburizāciju un dzirksteļošanu, kā arī metināšanas procesu ar volframa karbīdu utt. .) var uzlabot āmuru izturību pret nodilumu un uzlabot darba mūžu.
2) Apstrādes precizitāte: Āmuri ir sava veida ātrgaitas darbības komponents, kura ražošanas precizitāte lielā mērā ietekmē āmura dzirnavas rotora līdzsvaru. Ir nepieciešams, lai vienā un tajā pašā rotorā divu grupu āmja svara atšķirība nepārsniedz 5 g. Tāpēc rūpnieciskā precizitāte tiek stingri kontrolēta, īpaši attiecībā uz āmuriem, veicot metināšanas ar volframa karbīdu.
3) Āmuri strikti materiāli tieši, lai tie viegli sadalītos un tos visbiežāk mainītu. Hammera noberšana nozīmē, ka darba leņķis ir bojāts, un āmurs ir lūžņi, ja ir bojāti četri darba leņķi.
4) āmuru skaits un izvietojums ietekmē rotora līdzsvaru, materiāla sadalījumu smalcināšanas telpā, āmura valkāšanas vienveidību un āmura dzirnavas darba efektivitāti.
5) Lineālais ātrums āmura galā lieliski ietekmē āmura dzirnavas darba efektivitāti.