Mājas > Jaunumi > Saturs

Graudu silo izmantošanas metodes

Jul 05, 2017

Pirms uzglabāšanas pēc iespējas noņemiet piemaisījumu graudos. Parasti mēs pieņemam griešanas metodi, lai noņemtu graudu kaitēkļus, salmus, plakanas, nezāļu sēklas, smiltis un citus piemaisījumus. Pirms uzglabāšanas jānodrošina pietiekami izžuvuši graudi. Vairākas graudu uzglabāšanas metodes ir šādas:


Parastā uzglabāšana: graudus jātīra un žāvē, pēc tam tos ievieto graudu tvertnēs ar piemērotu temperatūru, noslēgtu silo importēšanu un eksportu, pārliecinieties, ka ir laba kaitēkļu kontrole, mitruma necaurlaidīgs, anti-žurkas un dienas graudu pārbaudes darbs.

Siltumizolētā uzglabāšana: šī metode ir augstās temperatūras izmantošana vasarā. Graudu temperatūra tiek paaugstināta pēc karsta noliktavas un panāk insekticīdu efektu.

Dabiska anoksiskā glabāšana: dabīgā anoksiskā glabāšana ir piemērota tikai jaunajiem ražas kviešiem. Uzglabāšanas metode ir šāda: Iztīrīt jauno kviešu kultūru un pēc tam pēc iespējas ātrāk to nožūt saulē. Vienu nedēļu ielieciet žāvētos kviešus graudu tvertnē. Īpaša uzmanība būtu jāpievērš graudu tvertnes blīvuma importam un eksportam. Dabas anoksiskās glabāšanas laikā darbiniekiem regulāri jāpārbauda un jāpārbauda graudu bunkuru ievešana un izvešana, un jāpārliecinās, ka visa kūts ir labā stāvoklī. Ja zīmogs nav stingrs vai bojāts, tas nevar sasniegt anoksiskās glabāšanas iedarbību.

Sajaukšanas un aizsardzības līdzekļa uzglabāšana: Aizsargvielu izmanto speciāli, lai sajauktu graudu klāstu un uzglabātu graudu kukaiņu infekcijas ķīmisko kontroli. Aizsargvielas nevar izmantot rīsiem un miltiem. Maisīšanai un lietošanai jāizmanto cimdi un marles maska.

No iepriekšminētajām graudu uzglabāšanas metodēm var redzēt īpašus terminus, piemēram, uzglabāšanas vidi, temperatūru, mitrumu, blīvējumu utt. FDSP graudu uzglabāšanas tvertne atbilst visām šīm prasībām.

grain silo