Mājas > Jaunumi > Saturs

Labās ziņas | FDSP ir izturējusi intelektuālā īpašuma pārvaldības sistēmas sertifikāciju

Jul 25, 2019

知识产权

Inovācijas veicina attīstību, un intelektuālā īpašuma tiesības tiek pavadītas. 2019. gada 3. jūnijā FDSP nokārtoja "Intelektuālā īpašuma pārvaldības sistēmas sertifikāciju", kuru izdevusi China Standard (Beijing) Certification Co, Ltd. sertifikāta Nr .: 18119IP3102ROM, sertifikācijas joma: intelektuālā īpašuma pārvaldība, kas saistīta ar pētniecību un attīstību, ražošanu , barības mašīnu, mēslošanas mašīnu, biomasas mašīnu un uzglabāšanas mašīnu tirdzniecība un iepirkšana.

Intelektuālā īpašuma pārvaldības sistēmas sertifikācija ir pašreizējā augsta līmeņa intelektuālā īpašuma vadības sistēmas kvalifikācijas sertifikācija Ķīnā, un tā ir arī to uzņēmumu gods, kuriem ir augsts zelta saturs. Intelektuālā īpašuma pārvaldības sistēmas sertifikācijas pieņemšana ir FDSP pētniecības un attīstības spēka, neatkarīgu jauninājumu spēju un tehniskās vadības sistēmas augsta atzīšana. Tas norāda, ka FDSP ir iekļuvis vietējā līmeņa vadošajā līmenī intelektuālā īpašuma izveidē, piemērošanā, pārvaldībā un aizsardzībā. Ar intelektuālā īpašuma pārvaldības sistēmas sertifikāciju tas var efektīvi novērst un kontrolēt intelektuālā īpašuma riskus, palīdzēt uzlabot darbinieku intelektuālā īpašuma izpratni, mobilizēt izgudrojumu un radīšanas entuziasmu un veicināt uzņēmumu attīstīt un ražot jaunus produktus un tehnoloģijas ar augsta pievienotā vērtība un neatkarīgas intelektuālā īpašuma tiesības. Lai palielinātu uzņēmumu nemateriālo aktīvu vērtību, tajā pašā laikā tas ir pozitīvi veicinājis FDSP galveno konkurētspēju, visaptverošo izturību un valdījumu tirgū.

FDSP kā valsts augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas integrē pētniecību un attīstību, ražošanu un pārdošanu, mazos un vidējos zinātnes un tehnoloģiju uzņēmumus Jiangsu provincē un privātos tehnoloģiju uzņēmumus Jiangsu provincē, FDSP vienmēr ir ieviesis intelektuālā īpašuma pārvaldības normas kā svarīgu darba saturu. Uzņēmums darbojas kopš 2018. gada. IĪT izpildes darba oficiālais sākums mēnesī, aktīvi sadarbojoties ar visiem uzņēmuma departamentiem un pilnībā sagatavojoties agrīnā stadijā, ne tikai turpināja uzlabot pētniecību un attīstību, barības mašīnu, mēslošanas mašīnu, biomasas mašīnu, uzglabāšanas mašīnu ražošana, pārdošana, iepirkšana utt. Intelektuālā īpašuma pārvaldības normās un darbplūsmas izveidē ir izveidota arī programmējama, institucionalizēta, standartizēta un sistemātiska intelektuālā īpašuma pārvaldības sistēma. izveidota un darbojas.

Nākotnē FDSP izmantos šo iespēju, lai turpinātu pragmatiskas intelektuālā īpašuma pārvaldības pamatus, nepārtraukti pilnveidotu patstāvīgas pētniecības un attīstības līmeni, veicinātu zinātnisko pētījumu rezultātu intelektuālo īpašumu, turpinātu paaugstināt mūsu uzņēmuma intelektuālā īpašuma pārvaldības līmeni un realizēt intelektuālā īpašuma tiesību zinātnisko vadību un stratēģisko pielietojumu. Turklāt tas efektīvi stimulē uzņēmuma inovācijas vitalitāti un uzlabo uzņēmuma tirgus konkurētspēju.

Stiprums veido zīmolu, un jauninājumi ved nākotni. Uzņēmums ir apņēmies nodrošināt klientus ar drošām, stabilām, augstas kvalitātes un efektīvām barības mašīnām, biomasas mašīnām, mēslošanas mašīnām, uzglabāšanas mašīnām un pilniem projektu komplektiem, FDSP akcijas cer uz sadarbību ar jums.