Mājas > Jaunumi > Saturs

Pasaules Aquafeed nozares paredzams, ka ik gadu pieaugs par 13 %

Jun 01, 2016

Sagaidāmo audzētu jūras veltes patēriņa pieaugumu dzīt aquafeed augt 13.3 % apmērā ik gadu pasaules tirgus, jaunus tirgus pētījumi liecina.

Pētījums par industryand, #39; s potenciālu no uzņēmuma sabiedroto tirgus izpētes prognozē, ka nozarei būs vērts tik daudz, kā $156 miljardi, 2022 un būs izaugušas katru gadu iepriekš vidēji par 13.3 %.


Ziņojumā "pasaules Aquafeed tirgus-iespējas un prognozēm, 2015-2022, andquot; liecina, aquafeed patēriņam no Ķīnas un Indonēzijas ražotājiem dos 75 % no kopējā Āzijas pieprasījums pēc aquafeed 2015.


andquot; Paredzams, ka pasaules tirgū aquafeed augt ievērojamu ātrumu, ņemot vērā pieaugošās jūras veltes patēriņu, palielināt patērētāju bažas un pārvaldes spiediena uzturēt augstas kvalitātes zivīm izvairīties no slimībām (salmonellas, botulisms, Melioidoze) uzliesmojumu andquot; ziņojumā. andquot; Pieaugošo komercializāciju, jūras veltes, lauku un pilsētu reģionos paredzams palielināt tirgus izaugsmē. Tomēr, faktori, piemēram, izejvielu cenas (zivju miltus, zivju eļļu, kvieši Mieži, tostarp citiem) un stingras reglamentējošo struktūru, kas formulēti aquafeed piedevu ražošanai varētu kavēt tirgus growth.andquot;