Mājas > Jaunumi > Saturs

Focus Professional, Reach World ----- FDSP Jiangsu Liangyou Zhengda Co, Ltd parādās atkal Bangladešas International Agro Fair

Apr 09, 2019

展会9. Agro Tech Bangladeša notika Dhakā no 2019. gada 4. līdz 6. aprīlim. Šī izstāde ir liela lauksaimniecības un lopkopības nozares izstāde Bangladešā, kas nodrošina ideālu biznesa platformu nozares uzņēmumiem, lai tie varētu parādīt, apmainīties un sadarboties. Tā ir laba iespēja Ķīnas uzņēmumiem izmantot pareizo brīdi, lai iekļūtu Bangladešas tirgū.

Jiangsu Liangyou Zhengda Co, SIA ar tematu "koncentrēt profesionāli, sasniegt pasauli", vārdā Ķīnas barības mašīnu nozares dalībnieku piedalīties izstādē un sasniegusi pilnīgu panākumu.

Izstādes laikā FDSP kabīne piesaistīja neskaitāmus apmeklētājus, tostarp barības dzirnavas lietotājus, tirgotājus un aģentu klientus, utt. Mūsu uzņēmuma tehniskais inženieris sazinājās ar apmeklētājiem, detalizēti izskaidrojot aprīkojumu un inženieriju, kā arī uz vietas sniegto skaidrojumu, nosūtīja dizainu. FDSP produkta koncepcija ar augstu efektivitāti, augstu kvalitāti, augstu ražu un zemu patēriņu. Ar sapratni un sarunām par potenciālajiem klientiem, mūsu kompānija beidzot noteica importa un eksporta tirdzniecības uzņēmumu ar 30 gadu vēsturi. Abas puses parakstīja ekskluzīvo aģentu līgumu uz vietas, kas palīdzēs FDSP turpināt atvērt Bangladešas tirgu un panākt abpusēji izdevīgu sadarbību.

Tajā pašā laikā, FDSP, izmantojot jauno izstāžu dēļa dizainu, attēlu albumu un lietu kombināciju un citas formas, vispusīgi parāda četras galvenās FDSP nozares - lopbarības mašīnas, biomasas iekārtas, mēslojuma mašīnas, uzglabāšanas iekārtas un inženierzinātnes, kā arī gredzenus un rullīšu piederumi. Klienti no Indijas, Mjanmas, Bangladešas un citām valstīm apspriedās ar attiecīgajiem projektiem, pārsvarā ietverot vairāk nekā 10 tph automātiskās lopkopības un mājputnu barības līniju, mazu barības komplektu, mājputnus + peldošas zivju granulu kombinētās līnijas, barības augu izejvielu tvertnes un rīsu pārstrādes rūpnīcu silo. Mūsu kompānija iepazīstina ar FDSP tehnoloģiju inovāciju, produktu optimizācijas un visaptverošu problēmu risināšanas detalizētu detalizētu informāciju klientiem, un tā uzmanību un profesionalitāti ir vienprātīgi atzinusi un atzinusi klienti un iekšējie lietotāji. Izstādē mēs esam sasnieguši sadarbības mērķi ar daudzām valstīm un reģioniem, radot pamatu turpmākai Bangladešas un Dienvidāzijas tirgus attīstībai.

Kā labi pazīstams uzņēmums, kas koncentrējas uz visaptverošu barības mašīnu un pilnīgu inženierijas problēmu risināšanu, FDSP akcijas šoreiz ir iekļautas Bangladešas starptautiskajā izstādē, kas būtiski uzlabos FDSP zīmola tēlu un nozares ietekmi Āzijā, īpaši Dienvidāzijā tirgū. Tajā pašā laikā, izmantojot nozares klientus un tehniskās informācijas apmaiņu, ir lietderīgi turpināt attīstīt ārvalstu mērķa tirgu un radīt jaunas iespējas FDSP attīstībai.