Mājas > Jaunumi > Saturs

Koncentrējieties uz klienta vajadzību, veidot FDSP zīmolu - FDSP parādījās 2018. gadā

Nov 29, 2018

2018. gada 28. un 30. novembrī Hyderabad Hitex izstāžu centrā Indijā notiks izstāde “Trīs dienas 2018 mājputnu Indija”. Tā ir pazīstama kā lielākā starptautiskā mājputnu ekspozīcija Dienvidāzijas reģionā, un šogad tā ir 11. gadadiena. Šajā izstādē piedalījušies vairāk nekā 1000 izstādes dalībnieki no 40 valstīm, kas piesaista vairāk nekā 25000 apmeklētāju. un savākt globālās cūku, mājputnu, piena un ūdens ķēdes “no barības līdz pārtikai”. Tā ir pakāpeniski kļuvusi par starptautisku, profesionālu un uz tirdzniecību orientētu zīmolu izstādi ar modernu augstas klases lopkopību. Pasaules mājputnu rūpniecībai, barības mašīnām, selekcijas iekārtām, ražošanai un barošanas tehnoloģijai tiek piedāvāta vērtīga apmaiņas platforma, kas saistīta ar jaunākajām ziņām, jaunāko nozares attīstību.

                                              印度.jpg

Tā kā Indija ir otrā iedzīvotāja valsts, tai ir 16% no pasaules iedzīvotāju skaita, iekšzemes ražošanas bruto vērtība palielinās par 8%, NKP pieauguma ātrums ir 17,3%, tā ir ceturtā ekonomiskā vienība pasaulē. Indijas mājputniem un lopkopībai ir svarīga loma pasaulē kā ceturtajā, trešajā, otrajā vietā broileru ražošanā, olu ražošanā, akvakultūras apgabalā.

Parādās 2018. gadā Mājputnu Indijas izstāde un Indijas tirgus attīstība un būvniecība ir laba iespēja atvērt Dienvidāzijas tirgu FDSP. 2011. gadā FDSP jau ir piedāvājis 20t / h mājputnu barības līnijas aprīkojumu Indijas klientam. Šī līdzdalība ir arī Indijas tirgus pieprasījuma pēc mājputnu barības, zivju barības un ūdens barības ekstrudēšanas.

Izstādes laikā FDSP parāda mūsu izstrādāto un ražoto produkciju lopbarības mašīnām un inženierzinātnēm, mēslojuma mašīnu inženierzinātnēm, biomasas mašīnbūvi, silo mašīnām un inženierzinātnēm un granulu veidnēm. 3D inženiertehniskais zīmējums piesaistīja daudzus klientus un interesējās. Pēc dziļas komunikācijas un diskusijas daudzi klienti izteica savu sadarbību. Vietējais klients galvenokārt jautāja par mājputnu barības ražošanas līniju, garneļu barības ražošanas līniju, presēšanas zivju barības ražošanas līniju, mēslojuma ražošanas līniju un mazo caurumu izmēra garneļu barības granulu dzirnavām, mēs arī saņēmām klientu no Nepālas, Šrilankas, Bangladešas un tā tālāk.

Nākotnē FDSP kā Ķīnas augsto tehnoloģiju uzņēmums "rūpēsies par klienta vajadzību, optimizēs produkta struktūru, ražo kvalitatīvus produktus, ražo FDSP zīmolu", padarot "FDSP" pasaules tirgū, padarot jiandsu Iiangyou par starptautisku liangyou.