Mājas > Jaunumi > Saturs

Zivju barības granulas: Izlietnes vai peldēt?

Sep 29, 2016

Komerciālo zivju uzturs var būt klasificētas par peldošiem (ekstrudēta) vai tradicionālās grimst granulas (spiediena zirnīšu). Peldošs gan grimst barību var ražot apmierinošu izaugsmi, bet dažas zivju sugas, kas dod priekšroku "peldošs", citi grimst. Ir gan plusi un mīnusi gan divu veidu granulas. Tomēr peldošā granulu izmantošana sniedz vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar tiem grimst:


  1. Samazināt atkritumus.
    Grimst granulas, kas paliek apakšā tvertnē saņems bieži zaudēja un nelietderīgi. Tomēr, peldošas barības granulas var saglabāt savu formu, pat pēc tam, kad ūdens daudzas stundas, Neapēstā barība ir saplīsušas.

  2. Samazinātu slimības.
    Grimst granulas, kas paliek apakšā tvertnē būs galu galā puve, kas var izraisīt baktērijas izplatīšanos un kaitīgu zivju slimību izplatīšanos.

  3. Ērtu novērošanu.
    Vēl viens iemesls, lai barības peldošo (štancēšana) granulas, jo zemnieki tieši novērot viņa zivju barošanas intensitāte un attiecīgi pielāgot barošanas likmes. Nosakot vai barošanās likmes ir pārāk zema vai pārāk augsta ir būtiski palielinot zivju augšanu un barības izmantošanas efektivitāti. Tomēr grimst granulas būs nonākt apakšā tvertnē, pat zivis nevar tos atrast.