Mājas > Jaunumi > Saturs

FIAAP / VICTAM / GRAPAS Āzijas 2016 atver šodien Bangkokā

Apr 11, 2016

FIAAP / VICTAM / 2016 GRAPAS Āzijā šodien atklāja pie BITEC Bangkokā lielu pūļus. Touting sevi kā Āzijas lielākais barību, rīsi, andamp; graudu pārstrādes notikumu parādīt darbosies no 29.-31. marts.

Izstāde arī piedalījās starptautiskajā vadošajās piegādātājiem, barību, pārstrādes iekārtas, ieskaitot statīvus, parādot jaunākās tehnoloģijas fromBuhler, Famsun, ZCME, Ottevanger, Andritz, van Aarsen, Wenger, CPM, Extru Tech, Amandus Kahl, Dinnissen, Geelen utt.

FIAAP sadaļā notikumu demonstrē kompānijas dzīvnieku barības sastāvdaļas un ēdināšanas nozarē, apmeklē pazīstamu starptautisku piegādātāji, piemēram Biomin, DSM, Kemin, Sopropeche, Tyson, īpaši uzturvielas, roku andamp; Āmuru, Olmix, SPF Diāna, Dr Eckel Cargill utt.

Arī izstādes pie GRAPAS gadatirgus, kas specializējas rīsu malšanas, miltu malšanas un graudu pārstrādes, saraksts ir iespaidīgs. Kārtējo reizi lielākie starptautiskie uzņēmumi tiks parādīts to jaunākās tehnoloģijas. Tie ietver-Satake, Buhler, Alapala, Brock, Cimbria, Jay Kay ruļļos, Foss, Rueter, Petkus, Cimbria, Altuntas, Chief un vairāk.

Tur ir daudz ko redzēt trīs dienu laikā parādīt. Tur nav tikai speciālistu sastāvdaļas un apstrādes tehnoloģijas, bet arī daudzi stendi, parādot jaunākos palīgsistēmas un mašīnas. Tur būs saiņošanas iekārtas un somas, silosi, konveijeru sistēmās, speciālistu formulēšanu programmas, lifti, de/žāvētāji-mitrinātāji, lifti, spaiņi un daudz vairāk atsevišķām iekārtām, kas ir tik nepieciešamas dzirnavas vai pārstrādes uzņēmumam.

Visu, kas notiek pie notikumu ir 2 ASEAN plūsmas andamp; Rīsu samits, kas notiek šajā pēcpusdienā no trešdiena 30 marts Level 2 BITEC.