Mājas > Jaunumi > Saturs

Barības ekstrakta koncentrāta mašīnas atkļūdošanas procesu

Oct 12, 2016

Mūsdienās, barības koncentrātu mašīnu un barības granulas tiek plaši izmantoti. Tikmēr vairāk cilvēku sāk veikt barības granulas ar sevi. Tomēr pirms darbības, cilvēki ir atkļūdošanas barības koncentrātu mašīna, lai barības granulas ražošana norit gludi. Zemāk ir barības koncentrātu mašīnas atkļūdošanas procesu. Mēs ceram, ka tas var palīdzēt vairāk cilvēkiem, piemērojot barības koncentrātu mašīna.

Pirmkārt, vajadzētu izprast un apgūt barības koncentrātu dzirnavu procesu veiktspēju un darbību.
Otrkārt, jums vajadzētu pārbaudīt dažas īpašas iekārtas, barības koncentrātu Mill pirms operācijas; ekspluatācijas apstākļos tajā pašā laikā saprast daļiņu izmērs smalcināšanas mašīna, kas var saskaņot ar die caurums barības koncentrātu Mill. Pārliecinieties, vai sasmalcinātas materiālu izgatavošanai barības granulas ir pareiza izmēra.
Treškārt, nepieciešams tīrīt zālē pirmo reizi pirms izmantojot barības koncentrātu dzirnavām, lai slaucīšana prom citas nelielas izmaksas kā smiltis un metināšanas sārņus, kas ir palicis neuzmanīgi instalēšanas laikā.
Tālāk tu un #39; d labāk pārbaudīt, vai tvaika caurules sistēmai barības koncentrātu mašīna ir labu atbrīvojumu funkcija un hidrofobu funkcijām, lai nodrošinātu, ka sauss, piesātināta un atlaidināts tvaika pietiek granulas. Tikmēr, pārliecinieties, ka tur vienmēr ir 0,058-0.4MPA tvaika aiz mazinošu vārstuli.
Piektkārt, būtu jāpielāgo atstatumu starp rullīša un gredzenu mirst pirms braukšanas barības koncentrātu dzirnavas un labāko klīrenss ir 0,1 ~ 0,4 mm. Atcerieties, ka atstatumu starp rullīša un gredzenu mirst nevajadzētu būt undersize gadījumā, ka rullīša un gredzenu mirst tieši būtu berzēt, kas būtu ne tikai paātrina nodilumu no rullīša un gredzenu mirt, bet arī samazina ražošanas vienības.
Pēdējo reizi, braucot barības koncentrātu dzirnavas, vajadzētu vispirms barības nelielu daudzumu materiālu ar dažiem tvaika. Pakāpeniski, ideāls barošanās summa var sasniegt 5-10 minūtēm.
Pilnīgu izpratni par barības koncentrātu mašīnas atkļūdošanas procesu palīdz realizēt lielāka peļņa, jo jūs varat barības koncentrātu mašīna darbotos nevainojami un ražot augstas kvalitātes barības granulas