Mājas > Jaunumi > Saturs

FDSP Yilong Aqua Feed Pelleting & Extrudering Turn Key Projekts ir pabeigts un izturējis testu

Jun 15, 2017

2017. gada 28. maijā YILONG barības grupas prezidents Lū, ražošanas direktors Feng un FDSP grupas projektu vadītājs Shi un ar tiem saistītie darbinieki izveidoja projektu pieņemšanas komandu. Viņi uzsāk projekta apstiprināšanas darbu šai jaunajai 3-4T / H Aqua barības granulu līnijai un 10T / H ekstrudera barošanas līnijai. Projekta pieņemšanas darbs ietver montāžas darbus pilnai līnijai, elektriskās vadības sistēmas uzstādīšanu, krāsošanas darbu uz vietas un darba testu 20 dienas. Projekta pieņemšanas darbs rāda, ka visi tehniskie dati, veiktspējas pārbaude var ļoti labi atbilst līguma nosacījumiem. Abi uzņēmumi vienojas, ka jaunā barības granulu līnija Yilong iziet projekta pieņemšanu.

blob.png

Yilong Dzīvnieku barības grupa tika dibināta 2006.gadā, kas ir vadošais akva barības ražošanas uzņēmums HuBei provincē. Viņu galvenie produkti ir lopbarības barība, Normāla un īpaša Aqua barība un barības formulas izstrāde un pārdošana. Viņu uzņēmums aizņēma vairāk nekā 26 000 ㎡, ēkas platība ir 20 000 ㎡. Yilong un FDSP ir ilgtermiņa attiecības, sākot ar 2009. gadu, pirmā sadarbība 10T / H lopbarības barības granulu līnijā. 2016. gada otrajā pusē Yilong uzbūvēja 3-4T / H Aqua barošanas līniju un 10T / H ekstrudera barošanas līniju. Pilnīga līnija izmanto automātisko PLC datora vadību, vismodernāko kondicionieri, DDC, mikro-slīpēšanas mašīnu, skārienekrāna presēšanas iekārtu, augstas efektivitātes žāvētāju, pārklājumu un tā tālāk. Tā kā Yilong barības līnija sāk darboties, tā būs laba reklāma un paraugs tuvējā ūdens barības tirgum.

FDSP Mašīnas rūpējas par ilgtermiņa attiecībām ar YiLong Group. Abi uzņēmumi attīstīsies tik straujāk, izmantojot ciešās attiecības. YiLong prezidents Mr.Lu un direktors Mr.Feng ir apmierināti ar FDSP Mašīnas personāla garu un profesionālu. Viņi runā par FDSP mašīnu kvalitāti, projektēšanu, enerģijas patēriņu, stabilitāti un automātisko vadību. Viņi uzskata, ka FDSP pagrieziena atslēgas projekts ļoti labi apmierina viņu prasības.

FDSP tehnika padarīs YiLong barības projektu par parauga projektu. Tas būs laba reklāma FDSP tirgū HuBei, HuNan un Jiangxi provincē. FDSP pēc "YiLong" projekta izstrādās īpašu ūdens barošanas aprīkojumu.