Mājas > Jaunumi > Saturs

FDSP TLGF-LY zema spiediena Series Fan

Mar 20, 2017

Zema spiediena ventilators ieviešana:

Starptautiskā vismodernākās dizaina koncepcija tiek piemērota centrbēdzes ventilators TLGF-HY augstspiediena sēriju . Būvniecības un asmens forma ir sasniegums, salīdzinot ar vietējo tradicionālo dizainu. Zemā spiediena ventilators ir visefektīvākais un enerģijas taupīšanas, kad sistēma spiediens ir starp 2500Pa un 5000Pa. Salīdzinājumā ar 4-72, 4-73, 4-68, un 4-79 sērijas augstspiediena ventilatori, TLGF-LY ir vairāk spiedienu un to pašu plūsmu. Salīdzinājumā ar 5-47, 5-48 sērija,

TLGF-LY ir tādu pašu spiedienu, bet daudz lielāku plūsmu. Maksimuma efektivitāte šāda ventilators var sasniegt 90%, kas ir par 10% -15% augstākas nekā 4-72, 4-73, 4-68, 4-79 un 15% -20% lielāks nekā 5-47, un 5- 48 series.

TLGF-LY ir piepildīta iekšzemes tukšu augstas efektivitātes un enerģijas taupīšanu.

TLGF-HY sērijas ventilatori ir augsta efektivitāte, un vairākas pieteikuma apjomu, kas apmierinātu mainīgās prasības procesu un sistēmu, faktiski nodrošinot arī zemāku izmaksu un enerģijas taupīšanu. Turklāt, ventilators var darboties stabili ar zemu trokšņa un labu izskatu. Galvenokārt piemērota dzīvnieku barībai, milti, rīsi un tīrīšanu, dzesēšanas, žāvēšanas, ventilācijas citās sistēmās uc, TLGF-HY augstspiediena sērijas ventilatori ir sava veida energoefektīvu produktu plaša pieteikuma jomas. Transportēts gāze ir netoksiska, nekaitīgs, kas nav kodīgas un ugunsdroši ar temperatūru ne vairāk kā 80 ℃, un putekļu koncentrācija nav beigusies 150 mg / m3. (Īpašas prasības var uzskatīt par atsevišķi).

Karstie Tags: tlgf-ly zema spiediena sēriju fans, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcā, vairumtirdzniecība

Veiktspējas parametri