Mājas > Jaunumi > Saturs

FDSP SZLH420 sērijas putnu un lopu barības granulu rūpnīca

Aug 21, 2017

FDSP SZLH sērijas barības malšanas iekārta ir ideāla granulēšanas mašīna augstas kvalitātes barības granulām. Tas ir ar lielu jaudu, augstu efektivitāti, zemu troksni, vieglu darbību un ērtu apkopi.


SZLH420 barības malšanas iekārta ir aprīkota ar skrūvju padevi, ko kontrolē FC invertoris ar pastāvīgu magnētu, lai noņemtu dzelzs piemaisījumus. Tas nerūsējošā tērauda kondicionieris padara pat aiztures un pietiekami daudz gatavošanas efektu.

 

SZLH420 poultry feed pellet mill


FDSP dzīvnieku barības dzirnaviņu tieši savienojošais pārnesums tiek pieņemts augsta precizitāte un efektivitāte. Izvade var palielināties par 20% salīdzinājumā ar spēļu dzirnavām, ko vada josta. Lai nodrošinātu vienmērīgu darbību, tiek pieņemti augstas kvalitātes gultņi (SKF / NSK), eļļas spiediens (no Vācijas) . Galvenais rīks un zobrata vārpsta nodrošina augstas precizitātes karbonizējošo dzesēšanu, lai nodrošinātu netraucētu braukšanu, zemu trokšņa līmeni un ilgu kalpošanas laiku.


Kā profesionāls lopbarības automātu ražotājs, FDSP ir vairāk nekā 20 gadu pieredze projektēšanā un ražošanā gatavo lopbarības granulu līniju piegādes vietējiem un ārvalstu klientiem.

 

Mūsu produkti ir eksportēti uz vairāk nekā 30 valstīm visā pasaulē, tostarp Dienvidāfrikā, Irānā, AAE, Korejā, Taizemē, Pakistānā uc, un mēs ceram sadarboties ar jums nākotnē!