Mājas > Jaunumi > Saturs

FDSP piegādāt dažādus Silo Engineering

Sep 20, 2017

Mūsu uzņēmums ir spēj nodrošināt klientus ar 30 8000 tonnu tērauda tvertnēs dažādu specifikāciju un uzņēmums vienu paketi cietumsargs projektiem, tostarp iepakotā tehnoloģiju dizains, inženierbūves pamata dizains, paaugstinātu, nogādājot, tīrīšanu, magnētiskās separācijas, žāvēšana, mērīšanas, temperatūras mērījums, kūpošā vai tvaicējot, saldētavu, siltuma saglabāšanu, ventilācijas un virsma un projektēšanu, ražošanu, ierīkošanu, atkļūdošana un profesionālo apmācību atbalsta iekārtu, piemēram, automātiskās vadības sistēmas. Tikmēr tā sniedz klientu apkalpošanas iekārtas piemēramBakits liftipievades jauda 20 līdz 1000 tonnu stundā, skrāpis transportieros un konveijeriem.

FDSP silo engineering

FDSP Silo inženierijas iezīmes:

★ Augstas stiprības: stobra izturības ievērojami uzlabojusi caur vertikālu stiegrojuma ribas iekšējās sienas stobra un šķērsvirziena spirāli samazināja ribas ir stipra vēja pretestību, zemestrīce rezistences un sniega slodzes pretestība.

★ Labu plombēšanas sniegumu: barelu savienojuma pieņem spirāli iedragāt, iedragāt biezums ir piecas reizes, kas barelu, izolācijas rādītāji ir labi un ērti tiek veikta fumigācija kukaiņu nogalināšanu.

★ Īss būvniecības periods: būvniecības laikātērauda tvertnesar jaudu 1000 tonnu ir tikai 5-6 dienas, un tērauda tvertnes var ielikt izmantot iespējami drīz, lai radītu priekšrocības lietotājiem agri.

★ Pievilcīgu izskatu: Šilo virspusē ir konusveida, putekļiem un ūdens dehidratēt uzkrāta un Šilo struktūra ir nogludinātas līnijas.

★ Ilgu kalpošanas laiku: barelu ir izgatavoti no karsti cinkota satītas plate, Šilo top pilnīgi apstrādāti galvanizācijas procesa, izturību pret koroziju ir spēcīga un lietošanas ilgums ir garš.