Mājas > Jaunumi > Saturs

FDSP specializējušies Lipp Silo projektēšanu un ražošanu

Apr 06, 2017

Vismodernākās Lipp Silo būvniecības mašīnu un Lipp patentētas tehnoloģijas tiek plaši izmantotas jomā graudu un eļļas, virums, cementa, stikla, keramikas, ķīmijas, notekūdeņu attīrīšanas un biogāzes projektu uc ražošanas jauda sasniedz 5 miljonus kubikmetru.


Saskaņā ar uzglabājamo materiālu, sanitārijas prasības un pretkorozijas prasībām šādus materiālus var izmantot, lai veiktu dubultu locīšana, lai apmierinātu dažādu paražas, piemēram, tērauda plāksnes, cinkota tērauda plāksnes, alumīnija plāksnes, sakausējuma alumīnija plāksnes, nerūsējošā tērauda plāksnes prasības , niķeļa plāksnes un mūsu patentētu materiālu, Werinox.Priekšrocības FDSP Lipp bunkurā

1. Mums ir lieliska komanda ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi skābbarības būvniecībā.

2. Kā viens no lielākajiem silo ražošanas uzņēmums, mēs esam radījuši vairāk nekā 20 komplekti apstrādes vienību, un ražošanas jauda sasniedz 1 miljonu tonnu gadā.

3. FDSP nodrošina savukārt atslēgas projektu no konsultāciju, projektēšanas, celtniecības darbu, ražošanu, pārdošanu pakalpojumu.

4. Karsti cinkotas tērauda plāksnes tiek izmantotas skābbarības ķermeni, un cinkots tērauds tiek izmantots arī silo jumta latas, kapuce, margas, caurumu Temperatūras mērījumiem, lūkas un kāpnes, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.

Skice karte savienojumiem un seaming