Mājas > Jaunumi > Saturs

FDSP Šilo, Silo Engineering kokskaidu granulu projektam

Sep 25, 2017

Vēlaties uzglabāt jūsu koksnes granulas, ērti un droši? FDSP ir tvertnēs ir ideāli piemērots jums. Koksnes granulas glabāšanai, elastīga auduma tvertnēs no FDSP pievienojas tradicionālās degvielas veidam ar mūsdienu ērtības.


FDSP ir tvertnes uzglabāšanas koksnes granulas var instalēt iekšēji vai ārēji. Mēs varam uzcelt piemērotubunkurā risinājumspar uzglabāšanas telpā. Mēs apvienojam attiecīgajā telpā situācija jums prasībām.

Mūsu bunkurā, kas izgatavoti no elpojošs, augstas kvalitātes koksnes granulas nodrošina koksnes pelles kvalitāti bez veidošanās pelējums un barojot. Elastīga sienām un iebūvēts trieciena aizsardzība nodrošina maigu jūsu degvielas uzpildes.

Parastitērauda uzglabāšanas tvertnestajā skaitā trijās daļās: Šilo jumtu, silo struktūra, tvertnes dibena.

Dažādas dizaina inženieris pievienos dažādu sistēmu, piemēram, ventilācijas sistēma, precleaning sistēmas, graudu žāvētājs sistēmas, līmeņa monitoru, nogādājot sistēmas, temperatūras mērīšanas utt. Kas atbilst iekārtas ir atkarīgs no klienta reālajām vajadzībām un vietējā vidē.

silo组合-2.jpg

Koksnes plāksnes Šilo tehnisko līdzekli

Silo struktūra: bunkura sienu loksnes ir gofrētas, kas ir izgatavots no augstas kvalitātes, cinkošanas valde; lapas ir bolted kopā ar kopējo vai augstu nostiprināt skrūves. Bunkura sienu biezums ir izstrādāta saskaņā ar stiprinātu teoriju, kas padara visu sienu var atļauties pat pietūkums spriedzi. Tura iekārtas var padarīt ērtāku uzturēšana un izkraušanas, kā bunkurā durvis, iekšējās un ārējās kāpnes un aizsargājot neto.

Radiālās staru Šilo jumta atbalsta sistēmu: jumtu izgatavo no cinkošana valde, kas ir 0,8 mm biezs un bultskrūves ir ar cinkošana mirst. Pastāv īpašas iekārtas Šilo jumta kā dabiskās ventilācijas atverēm, lūkas, jumta kāpnes un drošu būri un tā tālāk. Galveno daļu tvertnes nodalījumā un jumtu izgatavo no cinkošana valdes vai rezerves daļas, kuras var veiktŠilokļuvis vēl vairāk stabilu un ilgstošu ar ilgāks kalpošanas laiks, kas ir labs, lai saprastu automātiskā darba.


FDSP priekšrocības

350g/m2, izmantojot karstu cinkota tērauda plāksnes un Vācija tehnoloģija: Crimping un šuvi piecu slāņu spirāli tērauda plāksnes nodrošina airproof. Augstas stiprības un nekad iesūcas. Tehniskās apkopes nav vajadzība pēc 30 gadiem.

Pieņemt karsti cinkots tērauds, spainis-elevator、Chain-conveyor、slide vārtiem un citas iekārtas. Pagarināt piecas reizes dzīves laikā galvas frame、catwalk un visiem tērauda struktūru ārpus ir izgatavoti no karsti cinkots tērauds Steel base tvertnē var izmantot lai ietaupītu laiku un izmaksas.