Mājas > Jaunumi > Saturs

FDSP granulu mašīna palīdz nodrošināt barības pārstrādes rentabilitāti

Dec 25, 2017

Barības ražotnes ir būtiskas dzīvnieku audzēšanai. Mūsdienu barības dzirnavu augsnes frēzēšanas efektivitāte ievērojami palīdz nodrošināt cilvēku populācijas drošu dzīvnieku izcelsmes pārtikas piegādi. Kombinētā lopbarības ražošana ir sarežģīta darbība, kas prasa pārstrādāt

vairāku sastāvdaļu neviendabīgais maisījums vienveidīgās granulās. Barības dzirnaviņas tagad saskaras ar svarīgām problēmām. Tie ietver rentabilitātes nodrošināšanu un frēzēšanas operāciju drošību. Pastāv plašas cenu svārstības un bieži vien barības izejvielu piegāde.


Laba granulu kvalitāte ir svarīga, jo tā sniedz vairākus priekšrocības, piemēram, blīvēšanu, kas samazina barības daudzumu, ietaupot transporta un uzglabāšanas jaudu. Labi granulas ir viendabīgas formas un ir stabilas transportēšanā un uzglabāšanā, kas samazina zaudējumus no putekļiem vai soda naudas. Dzīvnieki parasti labus kvalitātes granulas ar mazu putekļu vai smalkumu parasti pieņem, izvairoties no dzīvnieku selektīva barošanās.


FDSP var piedāvāt Jums augstas kvalitātes SZLH sērijas dzīvnieku barības granulu dzirnaviņas, kas paredzēts mājputnu / mājlopu / dzīvnieku barības granulu granulēšanai. Tas ir ar lielu jaudu, augstu efektivitāti, zemu troksni, vieglu darbību un ērtu apkopi. Mēs varam pielāgot dažādās jaudas no 1 tonnas stundā līdz 50 tonnām stundā vai pat vairāk.

FDSP feed pellet machine.jpg

FDSP padeves granulēšanas iekārtas īpašības  

a) Pieņemt aerodinamisko tehnoloģiju, samazinot temperatūru granulēšanas kamerā līdz aptuveni 90 ° C, tāpēc mašīna var darboties nepārtraukti.

b) Izmantojot lodveida grafīta čugunu, mašīnu korpuss ir izturīgāks.

c) apstrādā ar cietības dzēšanas un frēzēšanas mašīnu, zvejas rīki saglabā augstu koncentrāciju ar vārpstu, tādējādi nodrošinot labu veiktspēju un lielu jaudu, nekā modeļus ar jostu.

d) Ar eļļošanas sistēmu jūs varat pievienot smērvielu galvenajam vārstam, neizslēdzot mašīnu.

e) Gredzenveida pelējuma pelējums tiek izmantots siltumapstrādes tehnoloģijā, tādējādi tam ir izturīga dzīvesveids un kvalitatīvu granulu ražošana.

f) Aprīkots ar uzlabotu kompensāciju serpentīna-atsperes savienojumam, kas savieno granulēšanas kameru ar motoru, lai palielinātu drošību un stabilitāti.

g) pastāvīga magnētu ierīce granulēšanas procesā var noņemt netīrumus.

h) Daudzslāņu kondicionētājus var pielāgot, lai uzlabotu barības granulu kvalitāti.