Mājas > Jaunumi > Saturs

FDSP projekts turpinās --- profesionāls dizains, profesionāla ražošana, profesionāla uzstādīšana

Oct 31, 2018

Nesen divi lielie projekti, ko veica Jiangsu Liangyou Zhengda Co., LTD., Tostarp 5tph ekstrudētā ūdens barības ražošanas līnija Zhenjiang Qinfeng Feed Co., LTD., Un 4x1000t kukurūzas silo projekts Dezhou Tianen Feed Co., LTD. griežas vienmērīgi un pašlaik tiek uzstādīti un nodoti ekspluatācijā.

Dezhou Tianen Feed Co, LTD. ir visaptverošs barības uzņēmums, kas integrē zinātnisko pētniecību, izstrādi, ražošanu, tirdzniecību un tehniskos pakalpojumus. Uzņēmums dibināts 1995. gadā, 1998. gadā tika pārveidots par akciju sabiedrību un pārcēlies uz Dezhou ekonomiskās attīstības zonu, kas aptver vairāk nekā 100 platības. 2005. gada maijā uzņēmums nomāja bijušo Dezhou CP barības rūpnīcu kā uzņēmuma otro filiāli. Uzņēmumam ir spēcīgs tehniskais spēks.

2018. gada augusta sākumā FDSP uzstādīšanas komanda ieradās Dezhou Tianen Feed Co., Ltd. projekta vietā, lai veiktu 4x1000t kukurūzas silo projektu.

Pēdējo divu mēnešu laikā FDSP uzstādīšanas komanda harmoniski un metodiski sadarbojās izkraušanas, pacelšanas, elektroinstalācijas uc jomā, parādot profesionālu uzstādīšanas tehnoloģiju, inženiertehnisko pieredzi un komandas darbu. Tajā pašā laikā vienprātīgs apstiprinājums tika saņemts no klienta un tika novērtēts ilgstošu grūtību un labas apkalpošanas garā.

Paredzams, ka Dezhou Tianen Feed Co., Ltd. 4x1000t kukurūzas tvertnes projekta mehāniskā un elektriskā instalācija tiks pabeigta līdz 28. oktobrim, un glezna tiks veikta nākamajā solī.

 

德州天恩     

Turklāt vēl viens projekts, ko veic Jiangsu Liangyou Zhengda Co, LTD., 5tph ekstrudēta ūdens barības ražošanas līnija Zhenjiang Qinfeng Feed Co, LTD. ir pilnībā pārbaudīts un pabeigts līdz oktobra beigām, gatavs izmēģinājumam.

111

Septembrī, Jiangsu Liangyou Zhengda Co, SIA apkopoja un apsprieda problēmas ražošanas ražošanā, vienas mašīnas projektēšanā, procesu projektēšanā, uzstādīšanā un citos projekta atgriezeniskās saites aspektos vietnē, un tehniskais departaments savlaicīgi laboja faktiskās problēmas piemēram, detaļu neatbilstība, konstrukcijas defekti un uzstādīšanas šķēršļi.

Atklājiet problēmas laikā, efektīvi risiniet problēmas, vadiet un realizējiet profesionāli, radiet priekšrocības klientiem jebkurā laikā un dariet klientus bez bažām.

Barības tehnika, projekta eksperts - kā visaptveroša problēmu risinātāja un sistēmas inženieru ražotājs ar lielu izaugsmi nozarē, FDSP ir pieredzējis tehniskais komandas un inženieru komandas, kas nodrošina Jūs ar profesionālu dizainu, ražošanu un uzstādīšanu un ir uzticams sadarbības partneris.