Mājas > Jaunumi > Saturs

FDSP Professional Design notekūdeņi Silo For You

Mar 03, 2017

Par pieteikumu FDSP Silo vides aizsardzībā ir vēl viens liels attīstības. Mūsu Silo materiāls ir cinkota tērauda. Nav sarūsējis vietas mūsu bunkurā. Tā ir laba hermētiskumu, lai jums nav jāuztraucas par noplūdes no uzglabāšanas materiāla.

Silo Priekšrocības:
1. Zinātne dizains: zinātniskā un gluda process izvietojums; nav atkritumi; zems enerģijas patēriņš.
2. Sistēmas stabilitāte: bunkurā ir aprīkots ar iekšējo un ārējo nostiprintātājs, ventilācijas sistēma, lūku, utt. Kurš nodrošina silo droši un uzticami.
3. Profesionālās inženieru projektēšanas komanda: par visiem mūsu bunkurā projektu, mēs varam nosūtīt mūsu profesionālu inženieru komanda vietējo vietā, lai piedāvātu palīdzību silosos projektēšanas un uzstādīšanas
4. Nodrošināt vidi: zinātnisko izstrādāta sistēma ar resonablly zemāko enerģijas patēriņu; ar modernu efektīvu impulsu atputekļošanas sistēmu; zems trokšņa;
5. Pēc pārdošanas pakalpojumus: lai saglabātu mūsu attiecības sadarbojoties, mēs nosūtīsim tehniķi apmeklēt jums, pārliecinoties, ka produkti darbojas normāli.
6. Tvertņu tilpums: no 300ton, 500ton, lai 1000ton, 1500ton, 2000ton, 2500ton, pat līdz 10000ton, mēs varam piedāvāt citu risinājumu, saskaņā ar faktiskajām vajadzībām.