Mājas > Jaunumi > Saturs

FDSP atkal parādās Jaunzēlandes starptautiskajā lauksaimniecības un lopkopības izstādē, lai padziļinātu starptautisko sadarbību

Jun 20, 2019

Pēc Krievijas izstādes FDSP atkal parādās 50. Jaunzēlandes starptautiskajā lauksaimniecības un lopkopības izstādē no 12. līdz 15. jūnijam. Izstāde piesaistīja vairāk nekā 1000 saistītu uzņēmumu no mājām un ārvalstīm piedalīties izstādē. Visi pasaules slavenie lauksaimniecības un lopkopības uzņēmumi visi sacentās, lai pasaule piesaistītu augšupējos un lejupējos uzņēmumus un profesionālos apmeklētājus, lai nodrošinātu pirmās klases tehniskos risinājumus un progresīvu produktu demonstrāciju.

Chen Zhiliang kungs, Jiangsu Liangyou Zhengda Co., Ltd. priekšsēdētājs, izstādes vietā vadīja Starptautiskā biznesa departamenta projekta vadītāju, Zinātniskās pētniecības centra galveno inženieri un Jaunzēlandes pārstāvi.

Četru dienu izstādes laikā FDSP galvenokārt uzņēma klientus no Jaunzēlandes, Austrālijas, Krievijas utt. Sniedzot konsultācijas un pakalpojumus produktu tehnoloģiju un pārdošanas jomā, klienti izrādīja lielu interesi un nodomu par vairākiem FDSP nozares produktiem un inženiertehniskajiem projektiem. Šoreiz klients īpaši konsultējās ar granulēšanas iekārtām un piederumiem liellopu un aitu barībai, kukurūzai un citām graudu tvertnēm. Starp tiem bija daudz konsultāciju par biomasas aprīkojumu un projektiem. Mēs diskutējām par to, kā rīkoties ar meža atkritumu zariem, salmu smalcināšanu, salmu granulēšanas inženieriju, apiņu granulēšanu un citiem projekta procesiem. Klients cer iegūt shēmu un cenu piedāvājumu pēc iespējas ātrāk.

Tikai tad, kad zinām sevi un savus ienaidniekus, mēs varam gūt panākumus simts cīņās. Izmantojot informācijas saziņu ar vienaudžiem un tehnisko saziņu ar klientiem, mūsu attīstības mērķis ir konkrētāks, mūsu domāšana ir skaidrāka un mūsu temps ir noteiktāks. Šī izstāde ne tikai palielināja FDSP zīmola atpazīstamību un ietekmi, bet arī vēl vairāk iepazīstināja mūs ar tās pašas nozares progresīvo uzņēmumu produktu īpašībām, lai labāk uzlabotu mūsu produktu struktūru, spēlē savas priekšrocības. Mēs novācam daudz.

Nākotnē vēl tāls ceļš ejams, bet mūsu apņēmība nemainīsies. Mēs ticam, ka FDSP starptautiskais ceļš būs plašāks un tālāks.