Mājas > Jaunumi > Saturs

FDSP grupa iegūst 108 gab. jaunu gredzenu Die pasūtījumu AZT

Dec 17, 2015

Laura zied zelta rudens, smaržas, auglīgu sezonā dod mums jautrs guvumus. Ar visiem sabiedrības dalībniekiem koordinētu centienus, Jiangsu Liangyou Agro mašīnas co., Ltd sasniedz milzīgu ražas izvešanu uzņēmējdarbībā un panākt ar iedrošinājumu un uztraukums par mums visiem ar jaunu 108 gabalu Ring nomirst pasūtījuma. Starp šiem sasniegumiem, Argentīna klienta vietā 24 gabali nerūsējoša tērauda gredzens mirst secību vēlreiz šo laiku, šī nepārtrauktā secībā atribūtu FDSP ir ilgu laiku centienus īstenot perfekta kvalitāte un pakalpojumu, wining klientu uzticību un ilgtermiņa stratēģiskās sadarbības partnerības izveidi ar klientiem. Argentina klients ir bijis sadarbojas ar FDSP sākot no rezerves daļas un tad iekļūst pabeigti projektu uzņēmējdarbībā, Dienvidamerikā, lai panāktu abpusēji izdevīgu sadarbību. Saskaņā ar nežēlīgo konkurenci tirgū apstākli, FDSP vēlreiz uzvarēt pret tik daudz konkurentu, tās kvalitāti un Irāna klientu nopirkt vēl vienu reizi 8sets pellet Mill un kopā 52 gabali gredzenu nomirst un rullīšu čaumalas 120 gabali.

Turklāt papildus Ēģiptes klientu un Krievijas klientu Turcija projektiem, tie turpmāk nopirkt 32 gabalus gredzenu nomirst un citas rezerves daļas SZLH678 skrošu dzirnavas un SZLH508 pellet mill, šī gredzena mirst pasūtījuma veikt rezerves daļu biznesa veiksmīga un jautrs.

Visiem dalībniekiem FDSP vienmēr uzskatu kvalitāti un pakalpojumu, kā fundamentālu faktoru ir senas, tirgus, godīgs, abpusēji izdevīgas, apmierināt klientu prasības un radīt ieguvumus klientiem; FDSP noteikti padarīs sevi izceļas ar sīvāka konkurence tirgū un kļūt par top savā nozarē.