Mājas > Jaunumi > Saturs

FDSP: labs līdzsvars starp darbu un nodevu

Jun 19, 2018

Nesen mūsu uzņēmums uzvarēja cenu likmi, pasūtījumi tika ievērojami uzlaboti, uzņēmums aizņemts ainas izciršanas iekārtu. Kopš aprīļa klientu apmeklējumi un jaunie pasūtījumi tika ieviesti un sasniedza ievērojamus rezultātus. Šis ir izšķirošs gads publiskai norisei. "Mārketinga globalizācijas, lokalizācijas dienesta" stratēģiskais mērķis ir stabils attīstības virzītājspēks.

3. aprīlī Bangladešas klients ieradās apmeklēt mūsu uzņēmumu, pieprasot 3tph peldošo zivju barības dzirnavu iekārtu, 10tph mash feed ražošanas līniju (ar tvaiku) un 2x 3000Tons tērauda skrūvgriežus, un dziļi apsprieda rūpnīcas izkārtojuma dizainu ar mūsu uzņēmumu un būtībā sasniedza konsekventu mērķi.

16.aprīlī Taizemes klients ieradās apmeklēt mūsu uzņēmumu, uzdodot 3-4 tonnu koksnes zāģu granulu ražošanas līniju, tajā skaitā skaldīšanas sistēmu, slīpēšanas sistēmu, žāvēšanas sistēmu, granulēšanas sistēmu, dzesēšanas sistēmu un iepakošanas sistēmu utt. Viņi cer, ka paātrināt tālāku attīstību un sadarbību.

25. maijā Korejas klients apmeklēja mūsu uzņēmumu. Viņiem ir bijis iepriekšējs apstiprinājums par mūsu projekta izstrādi, produktu kvalitāti un pakalpojumu koncepciju, izmantojot tehniskās diskusijas un semināru apmeklējumu. 1. jūnijā viņi atkal apmeklēja un parakstīja līgumu par 20 tph dūņu un zāģskaidu koksnes granulu ražošanas līnijas uz vietas. Viņu apstiprināšana un uzticība ir pilnībā izteikta.

5.janvārī UZ klients apmeklēja mūsu uzņēmumu un apsprieda 3tph zivju barības ražošanas līniju. Viņi sacīja, ka viņi apspriedīs informāciju par informāciju ar mūsu kompāniju un cerēsim sadarboties ar mūsu uzņēmumu tuvākajā nākotnē.

Šajā periodā, kad pasūtījumu apjoms ir pieaudzis, mēs esam iegājuši pāri visaugstākajai ražošanas sezonai, produktivitāte sasniedza jaunu rekordu. Ražošanas pasūtījumi ir šādi:

图片1.png

Pasūtījums no Lietuvas : SFSP568-II āmuru dzirnavas, TBLMF28-2000 impulsu filtrs, TLSS25 skrūvju konveijers utt. Iekārtas un rezerves daļas.

Jaunzēlandes pasūtījums: SFSP568-II āmuru dzirnavas un rezerves daļas, vadības skapju aprīkojums utt.

Pasūtījums no Indonēzijas: komplekts ar 5 tph zāģu skaidas granulu ražošanas līniju, tas sastāv no izejvielu uztveršanas sistēmas, šķembu sistēmas, slīpēšanas sistēma, tīrīšanas sistēma, granulēšanas sistēma, uzglabāšanas sistēma, iepakošanas sistēma uc iekārtas.

Saskaroties ar neatliekamo situāciju, lai īsā laikā veiktu vairāk uzdevumu, mūsu uzņēmuma personāls iestrēdzis kopā, strādā virsstundas un noteikti izpildīs pasūtījumus. Pa to laiku, mēs   vienmēr ievēros principu "kvalitatīvā win" un vienmēr atcerēsies augstos produktu standartus.

图片2.png

"Labs darba un darba līdzsvars" ir ne tikai pamatprasība mūsu uzņēmumam, bet arī svarīgs solījums mūsu klientiem. Jiangsu Liangyou Zhengda Co, Ltd vienmēr saglabās konsekvenci ar klientiem. Viss ir balstīts uz klientu apmierinātību, turpināsim turpināt mūsu uzņēmuma profesionālismu   un zīmola jauda.