Mājas > Jaunumi > Saturs

FDSP Mēslojuma ražošanas līnija

Mar 01, 2017

Visa organisks / savienojums mēslojums ražošanas līnija ietver: granulatoru, rotācijas cilindriskā žāvētāja, rotācijas cilindrs dzesēšanas mašīna, rotācijas drum pārklāšanas mašīnas, Smalcinātājs, rotācijas skrīninga mašīna, iepakošanas mašīnām, lentas transportiera iekārta un citiem piederumiem. šis mēslojums ražotne galvenokārt izmanto, lai granulēšana savienojums vai organisko mēslojumu granulas, izmantojot materiālus, NPK, DAP organisko materiālu un citiem barības vai organiskām granulas


Compound mēslojums ražošanas līnija ir plaši izmantot, lai izraisītu kombinētais mēslojums un jauda ir robežās no 5,000-200,000 t / gadā. Tas var granulu NPK mēslojumu, DAP un citus materiālus barības fertilizer granulas vienā pārstrādes līnijas. Šis savienojums mēslojums ražošanas līnijas, var īpaši izmantot ražošanas kompleksu mēslošanas ar dažādām koncentrācijām, un veidi, piemēram, organisko mēslojumu, neorganisko mēslošanas līdzekļu, bioloģisko mēslojumu un magnētisko mēslošanas utt To galvenokārt izmanto ražošanai sfērisku daļiņas ar diametru, sākot no 3mm līdz 10mm.


Double veltnis tipa ražošanas līnija

ja izmanto dubulto rullīšu tipa mēslošanas ražošanas līnijas? ja jūs vēlaties, lai gan kompleksā mēslojuma granulas un organisko mēslojumu granulas, bet nevēlaties, lai mainītu aprīkojumu un palielināt investīcijas, turklāt, ja jūsu ražošanas apjoms ir neliels, piemēram, 500kg / h, 800kg / h, 1000kg / h utt, mēs iesakām ka tas ir labāk izvēlēties dubulto rullīšu tipa mēslošanas ražotni samazināt investīcijas, ja vēlaties lielāku jaudu, mēs varam veikt set-up.