Mājas > Jaunumi > Saturs

FDSP eksportēta pilnīgu barības aprīkojumu uz Krieviju veiksmīgi

Aug 16, 2016

Laikā 11th, August, 2016 līdz 12th, August, 2016, mūsu kolēģis FDSP veikt divās dienās pelnīt lielas pūles, lai ielādētu pilnīgu 15tph cūku barības ražošanas mašīnu uz Krieviju.

Mēs piegādāt 12units 40GP, 3units 40FR un 40OT 1 vienība kopā šajā laikā. Mēs izgatavojam noteiktā kārtībā darba ņēmējs iepriekš, kas mūsu efektivitātes uzlabošanai. Mēs nolēmām to darīt iekraušanas divas neatkarīgas vietā ar divām komandām. Visbeidzot, mēs pabeigta visu darba laiku.

UzKrievuklientam veikt vairākas vizītes FDSP 2015, arī rūpīgi nopētīdams mūsu projektu. Ar lielu apbrīnu par mūsu mašīnakvalitāteun procesu izstrāde, viņš parakstīja līgumu, pasūtīt pilnu līniju 15tph cūku barības ražošanu.Atkarībā no tāpar mūsu projektēšanas procesu, mēs atrisinājām problēmu, kas augstumakurānemierīgajā klientam, un tajā pašā laikā mēs pieņēmāmEiropasstila procesu---slīpēšanai, pēcpartijas sūtīšanas, kas visu parāda FDSPs stiprstehniskāspēks. Pilnu līniju veido RM saņemšanai sistēmā, partijas sūtīšanas sistēmu, malšanas un maisīšanas sistēma, granulētas sistēma, beramkravu iekraušanas sistēmu, kass vairāk, mēs pievienojam neatkarīgu mikro dozēšanas sistēma. Un mēsaprīkotasšo līniju ar mūsu SZLH678 skrošu dzirnavas ar dubulto kondicionieri, kas ir labākais tirgū un visvairāk stabilu darbību.

FDSP nosūtīs mūsu inženieris Krievijas pārraudzību un pasūtot visīsākajā laikā. Šis projekts būs veidot vārdu-of-mouth FDSP Krievijā un ir ideāls sākums mums ieiet Krievijas tirgū.