Mājas > Jaunumi > Saturs

FDSP eksponāti AGRENA 2018 Šajā daudzfunkcionālajā displeja ražošanas stiprumā

Nov 03, 2018

2018. gada 20. un 27. oktobrī Kairas Starptautiskajā konferenču centrā notika 20. Ēģiptes Starptautiskā mājputnu un lopkopības nozares izstāde (AGRENA 2018). Izstādes mērķis ir mājputnu un lopkopības nozare Tuvajos Austrumos un Āfrikā. Tā koncentrējas uz pasaules rūpniecības tendencēm un nodrošina jaunākās tehnoloģijas, produktus un pakalpojumus. Tā ir laba platforma Liangyou tālākai Tuvo Austrumu tirgus paplašināšanai.

展会2


Izstādes laikā Liangyou cilvēki saņēma stabilu apmeklētāju plūsmu no visas pasaules ar pilnu entuziasmu un profesionālu skaidrojumu. Tā ne tikai parāda daudzveidīgu, dziļu un plašu Liangyou teritorijas industriālo modeli, bet arī parāda inovatīvus produktus un projektu simulācijas trīsdimensiju rasējumus, ko projektē un ražo FDSP, tostarp lopu un mājputnu barības komplekti, zīdīšana. cūkas, liellopu un aitu pilnie barības projekti. Augsti automatizēta iekārtu ražošanas līnija dažādu mājputnu un lopbarības ražošanai pilnībā parāda FDSP tehnisko izturību un ražošanas izturību.

展会

Stendā jaunie un pastāvīgie klienti bieži vien apstājas, lai pievērstu uzmanību konsultācijām, un veic padziļinātu apmaiņu un sadarbību. Liangyou izstrādāja FDSP tehnoloģijas, ražošanas procesa un izcilības garu. Šajā periodā tā ir sasniegusi sākotnējos sadarbības plānus ar vairākiem barības uzņēmumiem un aģentiem, projektos ir 50tph, 20tph, 5tph putnu barības ražošanas līnija, 2 * 3000T kukurūzas silo, 2 * 2000T + 3000T kukurūzas silo, 3tph premiksu barības projekts utt.


Pēc izstādes Liangyou komanda turpināja doties uz Ēģiptes klientu vietni, lai veiktu projektu pārbaudes, lai nodrošinātu vietējos apstākļus, radītu personalizētu vērtību klienta pielāgotajiem risinājumiem un veica padziļinātas diskusijas ar otras puses atbildīgajām pusēm par turpmākajiem sadarbības jautājumiem cerot panākt abpusēju labumu un gūt abpusējus rezultātus turpmākajos sadarbības projektos un veidot dziļu draudzību.


客户回访.jpg


Ēģipte ir populārākā valsts Tuvajos Austrumos un otra lielākā valsts Āfrikā. Tas atrodas Ziemeļāfrikas austrumu daļā. Tas ir gan sauszemes transporta mezgls starp Āziju un Āfriku, gan saīsinājums jūras maršrutiem starp Atlantijas okeānu un Indijas okeānu. Ekonomika, zinātne un tehnoloģija Āfrikā jau sen ir bijusi vadoša. Ēģipte ir svarīga Āfrikas valsts „Belt and Road”, mājputnu un lopkopības produkcija ir galvenais lauksaimniecības ražošanas spēks. Pēdējos gados Ēģipte vienmēr ir bijusi galvenais Liangyou internacionalizācijas stratēģijas veicināšanas tirgus. Kopš 2010. gada mums ir bijusi ekskluzīva aģentūru sadarbība, un ir vairāki projekti ar 10tph, 20tph, 30tph, 40tph mājputnu barības ražošanas līnijām.


Liangyou izmantos šo izstādi kā iespēju vēl vairāk paplašināt Ēģiptes tirgu ar labu kvalitāti un servisu, lai virzītos uz priekšu. Nākamajā solī Liangyou veiks stratēģisku izvietojumu „Ikgadējā piedalīšanās Ēģiptes izstādē”, cerot uzvarēt lielāku tirgu Ēģiptē un turpināt celt Liangyou augstu kvalitāti lopkopības nozarē Tuvajos Austrumos un Āfrikā.