Mājas > Jaunumi > Saturs

FDSP parādās 2019. gadā Krievija Gaļas un mājputnu rūpniecības izstāde

Jun 06, 2019

2019.gada 28.-30. Maijā Maskavā, Krievijā, Crocus Expo Maskavā notika gaļas un mājputnu rūpniecības izstāde.

Šo gadatirgu sponsorēja viens no lielākajiem organizatoriem Asti Group, kas piesaista daudzus profesionāļus un klientus mājputnu un lopkopības nozarē no visas pasaules, kā arī pulcēja daudzus slavenus uzņēmumus, piemēram, Cobb, Hartman un tā tālāk. Šis gadatirgus nodrošina ideālu biznesa platformu pasaules intensīvās lopkopības attīstībai un parāda jauno produktu, tehnoloģiju un pakalpojumu.

3 dienu izstādes laikā FDSP parādīja apmeklētājam mūsu labi izstrādāto industriālo stendu barības mašīnām un inženierzinātnēm, biomasas mašīnām un inženierzinātnēm, mēslojuma mašīnām un inženierzinātnēm, tvertņu uzglabāšanu un inženieriju, granulu pelējumu.

FDSP produkti piesaistīja daudz apmeklētāju, lai apturētu un skatīties, viņi ierodas, lai runātu ar mums. komunikācijas laikā mēs ar klientiem apspriežam jauno produktu tehnoloģiju un produktu īpašību sēriju, ko klienti labi uztver.

Līdzās sadarbībai un sarunām FDSP arī daudz sazinājās ar kolēģu kompānijām, radīja daudzus jaunus draugus, mēs vairāk uzzinājām par jaunumiem starptautiskajā tirgū, atklājām savu viedokli, tas arī dod mums jaunu iespēju atvērt Austrumeiropu un citus starptautiskajā tirgū.

Šajā izstādē Uzbekistānas klientam vajadzēja 5tph mājputnu barības līniju ,, klientam no Krievijas - 15tph mājputnu barības līnijas un silo, klientam no Kazahstānas vajadzēja 25tph vistas barības ražotni, dažus vienus mašīnu pieprasījumus no Krievijas klientiem, un mūsu pārstāvis Krievijā ieradās arī vietni, lai sazinātos ar mums.


22.jpg


Šajā izstādē kā uzņēmēju pārstāvji FDSP CEO Chen Zhiliang intervēja slaveno mediju Krievija šodien. Viņi pārrunāja nozares un Krievijas starptautiskās attiecības, ekonomikas un nākotnes tirgus attīstības plānu. Izstādes apmeklējums palielināja FDSP zīmola ekspozīciju starptautiskajā tirgū un nostiprināja saziņu un kontaktus ar ārvalstu klientiem, no otras puses, mēs varam izmantot nozares starptautisko perspektīvu, lai atrastu karstos punktus nozarē, stiprinātu mūsu pašu jūtīgums pret ražošanu, sekot līdzi izmaiņām starptautiskajā tirgū, lai apmierinātu klientu izsmalcinātākās vajadzības.Šajā izstādē FDSP dalās ar pasaules uzņēmumiem, sadarbojas ar viesiem visā pasaulē, sadarbojas un attīstās! Parādiet FDSP inovācijas un amatniecības garu pasaulei un saņēmāt labus rezultātus! FDSP kā zinātnes un tehnoloģiju inovācijas uzņēmums ar nepārtrauktu pašpasaulību saglabās savas pēdas uz vietas, soli pa solim, pieliek lielas pūles, lai panāktu jaunu lēcienu uz priekšu, un gūt panākumus, lai palīdzētu Ķīnas intelektuālajai ražošanai.

Mēs virzīsimies uz tirgus pieprasījumu. "Padarīt Jiangsu FDSP kļūt par pasaules FDSP", mēs vienmēr esam ceļā!