Mājas > Jaunumi > Saturs

FDSP parādījās 2018 Indo Starptautiskā lopu izstāde un forums

Jul 07, 2018

No 2018. gada 4. līdz 6. jūlijam Džakartā, Indonēzijā, notika 13. Indo Starptautiskā lopu izstāde un forums. Šī izstāde, kuru sponsorē spēcīgākā izstāžu aģentūra NAPINDO Indonēzijā, ir slavenā un vadošā ekspozīcija Dienvidaustrumu Āzijā. Šobrīd izstādē piedalās gandrīz 400 slaveno ražotāju no Amerikas, Kanādas, Austrālijas, Jaunzēlandes, Ķīnas un Dienvidkorejas, kas parāda jaunākās lopkopības tehnoloģijas, produktus un pakalpojumus pasaulē.

Jiangsu Liangyou Zhengda Co, Ltd (FDSP), kā lielākā daļa jauno un augsto tehnoloģiju uzņēmumu ķīniešu lopbarības tehnikas nozarē piedalījās arī šajā izstādē. FDSP demonstrēja galvenās četras nozares, barības mašīnām un inženierzinātnēm, biomasas mašīnām un inženierzinātnēm, mēslojuma iekārtām un silo inženieriju, kā arī granulu masas veidni un rezerves daļas. Pēc padziļinātām diskusijām par jaunām tehnoloģijām un turpmāku sadarbību daudzi jauni un veci klienti un partneri piesaistīti mūsu stendā, lai konsultētos un sazinātos, klienti vislabāk pieredzējuši FDSP kvalitāti un pakalpojumus, kā arī runāja par FDSP.

Y-1.jpg

FDSP izceļas no Expo galvenokārt tāpēc, ka FDSP ir padarījusi savu zīmolu labu reputāciju ārzemēs un ir viens no pārstāvjiem Ķīnas padeves mašīnām, īstenojot starptautisko stratēģiju, daļēji tāpēc, ka FDSP vienmēr saglabā kvalitāti, ko FDSP saskaņā ar amatnieka garu, padarīt klientu apmierinošu kā mūsu pakalpojumu sākumpunktu, pārvarot grūtības kopā ar tādu pašu garu.

Indijas Starptautiskā lopu izstāde un forums veiksmīgi pabeidza 3 dienu izstādi 6. jūlijā. Šī Expo apmeklējums Indos ir mūsu neizbēgama izvēle un svarīgs veids, kā padziļināti attīstīt Dienvidaustrumu Āzijas tirgu. Mēs uzskatām, ka FDSP Indonēzijas lopkopības nozare aktīvi darbosies uzņēmējas, izstādes dalībnieku un partneru centienos.

Nesen divus gadus FDSP daudzkārt ir eksportējusi Indonēzijas izcelsmes barības mašīnu un projektu komplektus, biomasas iekārtas un projektus un silo tehniku. Šajā izstādē FDSP padara vairāk saziņas ar klientu aci pret aci, un tas būs labs pagrabs FDSP, lai apkalpotu mūsu klientus Indonēzijā.