Mājas > Jaunumi > Saturs

FDSP 50tph mājputnu un mājlopu barības līniju, kas nosūtīti uz Mjanmu

Jan 24, 2017

Pirmajā pusgadā 2016, mūsu klientu no Mjanmas ieradās vizītē FDSP rūpnīcas un pēc tam apmeklēja 2 rindiņas SZLH508 un 1 līnija SZLH420 mājputnu un mājlopu barības augu Jiangsu Huashi lauksaimniecības co., Ltd. redzēt aparatūras uzstādīšana un darba, kas bija būvējis mūsu Jiangsu Liangyou Zhengda co., Ltd. Viņi izrādīja lielu interesi par iekārtām. Par Sep.10th 2016, pēc tam, kad daudzas reizes sakaru plūsmas diagrammas, piešķiršana un tehniskās shēmas, klients atnāca uz mūsu kompānijas un parakstīja līgumu par visu mājputnu un mājlopu barības projektu.

To visu barības projekts ietver 3 līnijas SZLH508 mājputnu un mājlopu barības ražošanas līnija, 1 līnija 5tph sojas pupu ekstrudētā ražošanas līnijas un 1 līnija kontroles datorsistēmas mikro elementu. Visa Pahipodijas projekta visus pieņemtos anchorear tipa caurules, putekļu savācējiem ir pastāvējusi katram punktam par dempinga vietnes un citām vietnēm putekļi, ko ražo, un elektriskā vadības sistēma ir augsta mehāniskā, visi šie pilnīgi parādīt papildu sadalījumu, augstā automatizācija un labas roņu funkcija.

Pēc 3 mēnešiem darba laika gaitā FDSP pabeigta visā ražošanas un iesaiņošanas iekārtu Dec.15th,2016 kopa, gatavo Dec.23th un 24 iesaiņojums un beidzot nosūtītas viņiem Mjanma par Dec.26th,2016, kas ir pilnīgi 16 gab., konteineri.

Visu kopu 50tph mājputnu un mājlopu barības rinda tiks sakārtoti instalēšanas norādījumi FDSP speciālists pēc Ķīnas 2017 pavasara festivālu. Visu barības līniju Pabeigšana dos labu pamatu Mjanmas tirgus atvēršanu.