Mājas > Jaunumi > Saturs

Ātrāks un drošāks būvniecības tvertņu un cisternu

Jun 12, 2016

Tradicionālās metodes uzglabāšanas tvertnes vai tvertnes konstrukcijas, betona vai tērauda klāt vairākas veselības un drošības problēmas vietnē. Martin Grant Lipp sistēmu skaidro, kā alternatīvās tehnoloģijas ir mazināt šos riskus, vienlaikus nodrošinot ātrāku un ērtāku būvniecības metode.

Rūpniecība, lauksaimniecība un ūdens utilītās pareizu glabāšanas un apstrādes šķidrumi un cietas vielas laiž ļoti stingras prasības uzkrāšanas tilpni, it īpaši, ja toksiskas vai agresīvas vielas, visticamāk, būs klāt. Tas nozīmē, ka to izgatavošanu un uzstādīšanu kritiskos procesus, kas nevar būt apdraudēta. Pievienojot šo sarežģītību no liela tvertne pamatā ir atbilstība drošības un veselības aizsardzības noteikumiem, piemēram, strādājot pie augstuma noteikumi ieviesa 2005. gadā, kas ir bijusi tik nozīmīga loma, samazinot satiksmes negadījumu vietas.

Betona tvertne būvniecībā vai jumpforming, slipforming vai ēkas no iepriekš stiepta blokus, strādājot augstumā ir neizbēgama daļa no procesa, kā tas ir ar lielu, iesteidzās tērauda sadaļu, tvertnes. Tas ir pret šo fonu tradicionālāka, kompleksa tvertnes būvniecības metožu, kas tvertni un bunkura ēka alternatīvu sistēmu ir pienācis priekšplānā. Tās pamats ir divējāda zīmogu sistēmu savieno metāla. Izstrādājis Lipp GmbH, atkritumu tvertni šīs patentētās sistēmas pamatā ir divkāršas mala locīšanas princips, lai nodrošinātu optimālu, drošu uzglabāšanu, ciets, šķidrs vai pat gāzveida vielām.

Kaut zīmogošanas sistēmā ir inovatīva, salikšanas process, kas ļauj ir vēl jo vairāk, un Dual-šuvju sistēmas Lipp, domājams, ir ātrākais, vienkāršākais veids, kā veidot uzticamu tvertnes un cisternas. Tvertnes izmēri ir mainīgs jebkur starp 3m un vairāk nekā 40m diametrā, tvertnes līdz pat 40 metru augstumu.

Tvertnes izturību galvenā daļa nāk no tērauda kompozītu, ko izmanto būvniecībā. Tērauda kompozītu Verinox, izmanto cinkota dzelzs tērauda ārējā slānī un nerūsējošā tērauda par iekšējo, nodrošinot gan izturību un korozijas izturība, par saprātīgu cenu. Process sākas ar atbilstošu daudzumu Verinox kompozītu nerūsējošā tērauda josla, piegādā vietā spoli izgatavošanu. Sniegusi arī vietā ir pārvietojamā montāžas sistēma, ieņemts un pilnveidoja Lipp. Kompozīta tērauda josla ir novadīt savākšanas ierīces zemes līmenī, kas sākas mehāniski pavelciet joslu caur to. Kā tērauda grupa rotē ar montāžas ierīces, uzglabāšanas tvertnes balonu parādīšanos, spirālveida uz augšu no zemes līmeņa, ar montāžas ierīci veido Dual šuve zīmogs, kā tas iet.

Lai gan tvertnes konstrukcija ir joprojām zemā līmenī, var pievienot jumta. Pēc tam, spirāles veidā turpina veidot uz augšu un tvertņu uzstādīšanas process ir pilnīgi automatizēti. Ir ne tikai būvniecības procesu ātri un droši; Tas arī novērš nepieciešamību uzgriežņus un bultskrūves, ko var būt punkts strukturālo vājumu un darbam augstumā ar visiem riskiem, kas var radīt. Turklāt tiek veidota ap riņķveida bijušais tvertnei jābūt konstruētām ar profilu, kas nav gluži pavisam apaļa potenciāls tiek likvidēta; šāda būvniecība "no taisnība" atkal būt iespējamā punktu strukturālo vājumu, kas var izraisīt katastrofālu atteices.

Lipp Dual šuvju sistēmas un konteinera konstrukcija novatoriskas metodes, tiek nodrošināta izcila kvalitāte un galējā stabilitāti. Spirālveida būvniecības metode nodrošina, ka pat lielāko konteineros, kas ir izturīgi pret horizontālo spiedienu, nodrošinot visaugstāko līmeni glabāšanas drošību.

Vissvarīgākais, neizmantojot celtņi un citas smagās augu un nav prasības darbam augstumā, automatizētas ražošanas metode, pats par sevi ir daudz drošāki, bet tajā pašā laikā ir ātrāk; kas nozīmē, samazina risku ar apakšējo montāžas un uzstādīšanas izmaksas.