Mājas > Jaunumi > Saturs

Fairfield koksnes dzirnavas pie galda

Apr 18, 2016

Starptautisko enerģētikas korporācija plāno būvēt kokskaidu granulu dzirnavu Fairfield County cieta, kas varētu būt pēdējais trieciens ar fedings projektu pēc mēnešu laikā pēc iebildumu no apgabala kaimiņiem.

South Carolina biznesa grupa nopirka zemi, kur Abengoa Inc bija centušies atrast skrošu dzirnavas, saskaņā ar vietējo nekustamā īpašuma īpašnieks, kas ir iesaistīti darījumu un Fairfield County nekustamo īpašumu uzskaiti. Tiem seko Abengoa priekšlikumu teica zemes pārdošanu varētu pārtrauc jebkādu iespēju projekta tiks uzcelta starp Kolumbijā un Charlotte White Oak Kopienas.

Tom Patrick, pretinieks, kurš ir viens no tiem, kas palīdzēja nopirkt zemi, teica jauno īpašnieku grupu var pārdot īpa umu pie balto ozolu citu rūpnieciskai izmantošanai, bet skrošu dzirnavas nebija tiesības veida uzņēmējdarbības jomā. Kaimiņi bija citēts kravas automašīnu satiksmi, troksni un piesārņojumu, kā iemeslu dzirnavu 70 darbu vajadzētu atrast savā Kopienā."Abengoa var vai nevar strādāja šo out, ' Patrick teica." Vismaz tagad mēs kontrolēt vietnes un mēs varētu būt kaut kāda veida ietekme uz to, kas tur iet. '

Patrick, kurš teica, ka viņš dzīvo netālu no vietas, atteicās izpaust pārdošanas cenu, platības vai kas cits bija iesaistīta darījumā. Pagasta ieraksti sniedz valsts laikraksts liecina, ka sabiedrību ar nosaukumu KWOB LLC iegādājas zemi no vietējās ģimenes pagājušajā nedēļā $480.000. Galvenā vietne Abengoa vienā reizē vēlējās iegādāties bija apmēram 15 hektāru pie ASV 321.

Abengoa, Spānijas sabiedrība, kas nodrošina arī saules un citu enerģētikas pakalpojumu, neatbildēja uz jautājumiem no valsts par darījuma vai uzņēmuma nākotnes plāniem, South Carolina. Uzņēmums meklē izveidot koncentrāta dzirnavas ar meitas uzņēmums pazīstams kā AEC koncentrāta 1 ASV.

Pagājušajā nedēļā zemes darījumu seko signālus vēlu pagājušajā gadā, Abengoa tās neatvērs augu, kā tas bija iecerēts. Fairfield County amatpersonas teica enerģētikas gigants norādīja, ka tas būtu ne turpināt projekta sakarā ar neseno finanšu grūtības.

Kaimiņi, kas dzīvo netālu no piedāvātās vietas teica, tie esam priecīgi, ka projekts netiks pabeigta, jo tā būtu traucēta balto ozolu platība.

"Mums ir nepieciešama nodarbinātības un mums rūpniecība, bet tas bija tikai viens no sliktākajiem vietām, ' sacīja rezidents Robert Davis, bijušais Fairfield County Councilman tuvumā." Tā bija taisnība, dzīvojamā platība. Tas vienkārši nav piemērots apkārtni. '

Uzņēmuma piedāvāto koncentrāta dzirnavas ir izlaiduši tonnas kvēpu un siltumnīcas efektu izraisošo gāzu katru gadu, ierakstus parādīt. S.C. veselības departamenta un vides kontrole bija izdevis gaisa atļaujas, kas nepieciešama, lai atvērtu vietni.

'Es nedomāju, ka mēs spēsim to redzu ' uzbūvēta, teica Emīlija Zucchino ar kizils aliansi, vides aizsardzības grupu, kas strādā, lai aizsargātu mežus.

Vides aizsardzības grupām teikt, skrošu dzirnavas varētu izraisīt zaudējumu dienvidu mežos. Skrošu dzirnavas sasmalcina kokiem maza mikroshēmas, kas nosūtīti Eiropas biomasas enerģijas iekārtās ierakstīt. Ekologi gribu asu skaitu ar skrošu dzirnavas, kontroli, ja tie ir būvēti vispār.

Lowcountry un Piedmont South Carolina koncentrāta operācijas ir apspriesti. Zucchino teica, pūles, visticamāk, turpina noteikt citu koncentrāta augu, South Carolina.

"" Es nedomāju, ka mēs esam ārā no meža vispār,"Zucchino teica.